PILTUUDIS: Terve Eesti Sihtasutus pidas sünnipäeva
Saada sõbrale
Prindi artikkel
Sotsiaalne ettevõtte Terve Eesti Sihtasutus (TESA), mille eesmärgiks on edendada tööandjatega koostöös Eesti elanike tervisekäitumist, pidas eile oma neljandat sünnipeäva. Bioneer käis sünnipäevalastele õnne soovimas.
Sünnipäevapidu ühendati koalitsiooni „Ettevõtted HIV vastu“ laienemisega.
”Meil on suur eesmärk, milleks on meie võimekuse kasvatamine,” ütles Terve Eesti Sihtasutuse uus juht Keit Fomotškin. "Me tahame areneda ja jõuda veelgi suurema arvu inimesteni. Koalitsiooni tegevuse jooksul oleme HIV-vastasesse tegevusse kaasanud 12 ettevõtet, mis ühendavad kokku üle 6000 töötaja. Koalitsioon on hetkel jõudsalt laienemas ning aasta lõpuks jõudmas 20 liikmeni," lisas Fomotškin.
2007. aastal loodud tervisekäitumist edendava ühenduse liikmeks olid kuni eilseni Hill & Knowlton, Nordecon, Swedbank, Statoil, TNS Emor, Coca-Cola, Johnson & Johnson, Radisson BLU Hotell Tallinn ja TBWAGuvatrak. Uuteks liikmeteks said Rimi Eesti Food, DHL Estonia ja Boehringer Ingelheim Eesti filiaal.
Mida Terve Eesti Sihtasutus teeb?Aastatel 2007-2011 on sihtasutuse prioriteediks aidata kaasa Eesti HIV-epideemia peatamisele, hoides ära viiruse ulatuslikku levikut tavaelanikkonna seas. Selleks viiakse töökohtades läbi HIV-teemalisi kampaaniaid ja koolitusi. Lisaks koordineerib TESA koalitsiooni „Ettevõtted HIV vastu“ tööd, nendega on meie tegemised väga tihedalt seotud. Koostöös partneritega viime läbi HIV-alaseid uuringuid ning üritusi. |
01.12. Kas sinul on oht saada HIV?
03.11. Sotsiaalselt vastutustundlikud ettevõtted arutavad, kuidas panustada HIV-ennetusse
30.09. Keit Fomotškin väärtustab julgust rääkida olulistel teemadel
04.01. Mairi Jüriska usub, et elada on hea
28.12. Killuke teekonnast seksuaalse revolutsioonini
13.03. IGIHALJAD LOOD: Sotsiaalsed ettevõtjad – kes nad on?
Tesa :),
30.sept 2010,
11:14
Aitäh, õnne läheb ikka vaja!
tsa,
13.aug 2010,
15:40
Õnnnnnnnnnnneeeeeeee!!! Jeeeee!!!












