Kasutada auto asemel jalgratast?
Loobuda tuumaenergeetikast? 
Päästa valged karud?    

Selge see, et roheline eluviis ei seisne kaugeltki ainult nendes asjades. Kutsume Teid kuulama ja arutlema teemal, kuidas linnaruumis viljeleda rohelist mõtteviisi ning millest alustada rohelisele eluviisile üleminekul.

Meil on rõõm esitleda Teile Roman Sablinit (St.Pt.) – Venemaa meediaruumis populaarset rohelise eluviisi aktivisti ja ökotreenerit. Roman on Roheliste Käivatajte kooli asutaja, mitmete öko-projektide looja ja eestvedaja (sealhulgas kõmuline Eco-loft – kommuun Moskvas, kus käisid ammutamas uusi ideid paljud muusikud, artistid ja äriinimesed), ta on äriettevõtete ökonõustaja, blogija ja autor esimesele rohelise eluviisi raamatule endise NSV riikide ruumis – Roheline Käivitaja («Зелёный драйвер»), kus Roman kirjeldas enda ja teiste kogemuse põhjal lihtsalt ja selgelt, mida tähendab elada rohelist elu. 

Autorist:
„Meis kõigis on olemas vajadus hoolitseda üksteise ja selle koha eest, kus me elame. Ma tunnen , et minu missioon on äratada inimestes see hoolitsuse vajadus. Käivitada roheline mõtteviis, aktiivne hoolitsus enda ja meie planeedi kui meie ühise kodu eest.“

Lugematu hulga inimeste jaoks on Romani loengud olnud tõeliseks silmi avavaks kogemuseks, mõnede jaoks on aga roheline saanud isegi ainsaks võimalikuks eluviisiks. Me loodame väga, et see juhtub ka Teiega.

Tulge ja saage teada rohkem! Lood, faktid, praktilised näited ja kasulikud ideed endisest edukast ettevõtjast, kes tegi kannapöörde oma elus ja vahetas karjääri ökologisti elu vastu.

Ei ole üldse raske muuta oma elu rohelisemaks. Alustada tuleks sellest, et lõpetame silmnähtavate asjade ignoreerimise – meie igaühe käitumine mõjutab ümbritsevat keskkonda ja meie planeedi tervist. Meie valikutest algab kõik! Räägime aga mitte üldistest sõnadest vaid konkreetsetest asjadest. 

Ürituse külaliste vahel loosime välja kutse üritusele ja raamatud-motivaatorid – No-waste meal planner (Becky Thorn) ja Uncovering the global food scandal (Tristram Stewart). Klikka kohe attending ja osale loosis! Võitjate nimed avalikustame 29. mai!

30. mai, 19:00 Kreutzwaldi 14, Raadiomaja, 1.stuudios
Sissepääs - 10 eur

NB! Loeng on vene keeles tõlkega eesti keelde!
Ürituse korraldajad Tatjana Lavrova (Teeme Ära) ja Maksim Galanin (Raadio4)

Romani blogi
green3green.livejournal.com