Kui sul on midagi olulist vaja korda saata, kutsu appi andekad inimesed. Esmalt õpi, kuidas neilt jah-sõna saada...

Üks suurepärane viis oma loovuse timmimiseks on teha koostööd teiste talentidega. Jah, neile võib koostöö eest raha maksta, ent sageli ei vaimusta tõeliselt andekaid inimesi mitte teenitud eurod, vaid põnevad projektid ja see, mida nad ise protsessi käigus juurde võivad õppida.

Loomulikult leidub inimesi, kes on sinu "liigast" väljaspool, kuid tegelikult ei ole ühtegi takistust, miks koosloomine mõne tuntud talendiga ei võiks pakkuda arenguvõimalust teile mõlemale. Pea meeles, et ka kuulsad isikud on kõigest loovate ideedega inimesed nagu sinagi.

Tõeline kunst peitub aga õigesti küsimises. Kuulsustele üldjuhul ei meeldi, kui oled välja nuuskinud nende eratelefoni või e-postiaadressi. Kui püüad kontakti saada inimesega, kes on juba märkimisväärse edu saavutanud, on mõistlik teha seda ametlikke kanaleid pidi.

Ole alati valmis vastama küsimusele: "Mida mina sellest saan?" Tõenäoliselt küsib edukas inimene sinult esmalt just seda.

Pea meeles, et kui sina ei suuda näha väärtuslikku kogemust mõlema osapoole jaoks, ei suuda seda ka teine. Kui aga suudad, siis - palju õnne! Tõenäoliselt oled võitnud enda poolele talendika koostööpartneri ja potentsiaalse sõbra.