Eesti Permakultuuriühing (EPÜ) alustas aastal 2018 üheksa eraisiku eestvedamisel. Permakultuur on jätkusuutliku disaini tööriist, looduspärane keskkonna kavandamine mille printsiipe saab kohaldada igas elu valdkonnas.

Täna on Eestis  juba palju üksikisikuid ja organisatsioone, kes kas oma koduaias või laiemalt ühel või teisel moel permakultuuriga tegelevad. Tore, kui teaksime üksteise olemasolust ja oleks võimalik tutvuda heade praktikatega.

Loome permakultuuri praktikute ja huviliste võrgustiku, mille abil saame üksteisega tutvuda, külas käia, teadmisi ja kogemusi vahetada, ühiseid projekte algatada vms. Siini on meie põhifookus olnud just ühistel väljasõitudel. Põhjamaade eeskujul on plaanis permakultuurikohtade sertifitseerimissüsteemi LAND ka Eestis rakendada (LANDi kohta saab lugeda näiteks Taani permakultuuriühingu kodulehel).

Kui sa lood oma permakultuuri aeda, toidusalu või harrastad muul viisil permakultuurset disaini ja elustiili, siis anna endast märku e-mailiga aadrssile info@permakultuur.ee või täida liitumisavaldus meie kodulehel www.permakultuur.ee. Kodulehel saad ka tutvuda meie põhikirja ja lühidalt senise tegevusega.

Leia meid ka facebookis.