MTÜ Eesti Roheline Liikumine kutsub ühinema Roheväljakutsega, mis toimub 2.-11. aprill! Tegu on üle-Eestilise kampaaniaga, mille eesmärgiks on inspireerida inimesi pealtnäha väikeste valikute kaudu tegema keskkonna ja iseenda suhtes teadlikumaid otsuseid. Osalemine on tasuta!

MIS SIND EES OOTAB?

Pane ennast proovile, kas suudad elada 10 päeva keskkonnahoidlikult?

Väljakutses osalejaid ootab iga päev ees üks  keskkonna ja tervisega seotud teema ja päevaülesanded, mille seast igaüks saab endale valida sobivaima.

Selle aasta väljakutses on meil mitu uut põnevat teemat - keskkonnahoidlik toitumine, minimalistlik elustiil, mikroplastid meie hügieenitoodetes, interneti varjatud energiakulu jpm.

Iga ülesande täitmise kohta ootame ka tagasisidet (väljakutse Facebooki gruppi - postituse või foto näol) või alternatiivina e-mailile valjakutse@roheline.ee  

 

AUHINNAD

Kõikidel roheväljakutses osalejatel on võimalus võita põnevaid auhindu! Peaauhindadeks on Fatbike rattamatk rannas ja pankrannikul 5-le inimesele firmalt 360 Kraadi, 50-eurone Biomarketi kinkekaart, keskkonnasõbraliku eluviisi stardikomplekt.

Ühtlasi loositakse osalejate seast iga päev välja erinevaid auhindu, kinkekomplekte ja kinkekaarte kampaania toetajatelt.

 

KUIDAS VÄLJAKUTSEGA LIITUDA ?

Osaleda ja tagasisidet saab saata nii Facebooki põhiselt kui ka e-maili põhiselt.

Registreeru osalejaks siinses vormis.

Liitu "Roheväljakutse 2018 osalejad" grupiga Facebookis (juhul, kui osaled Facebooki kaudu).

Saadame kogu väljakutset puudutava info osalejatele meilile ja postitame ka Facebooki.

 

LIITU KA ENDOMONDO VÄLJAKUTSEGA

Roheväljakutsega samal ajal toimub alamväljakutse “Liigume kondimootoril!” Endomondos, kus osalejatel tuleb lihasjõul läbida 10 päeva jooksul võimalikult palju kilomeetreid.

Rohkem infot roheväljakutse sisu ja osalemise kohta leiad Rohelike Liikumise kodulehelt.