Juba teist korda annab Forum Cinemas oma panuse keskkonnahoiu- ja jäätmeteavituskampaania Prügihunt üritustel. Alates eilsest 29. septembrist on kampaania veebilehel võimalik mängida Prügihundi veebimängu, mille auhindade loosimise raames kingib Forum Cinemas omalt poolt 30 kinopiletit.

Prügihundi veebimäng, mis asub veebilehel www.tallinn.ee/prügihunt koosneb viiest alammängust: jäätmeristsõna, sorteerimistehas, prügitest, „leia paariline“ ja pandipakendi reaktsioonimäng. Lisaks kinopiletitele Forum Cinemas kinodes üle Eesti loositakse mängijate vahel muuhulgas välja ka pääsmeid botaanikaeda, perepileteid loomaaeda ning Nukuteatrisse ja Nuku muuseumisse.

„Osalemine erinevates ühiskondliku tähtsusega projektides on osa Forum Cinemas hoiakust panustada arengu- ja haridusliku loomuga algatustes. Kuna keskkonnateadliku käitumise õpetamine on leidnud igati positiivse väljundi Prügihundi kaudu, siis omalt poolt on heameel võimaluse üle premeerida mängijaid sellises hariduslikus initsiatiivis osalemise eest,“ ütles Rein Palosaar, Forum Cinemas linastusjuht.

Jäätmeteavituskampaaniat Prügihunt toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Tänavu, üheksandat korda toimuva kampaania raames keskendutakse keskkonnaohtlike- ning probleemsete jäätmete õigele käitlemisele, mille eesmärk on juhtida tähelepanu prügi sorteerimise vajadusele ja võimalustele.

Forum Cinemas poolt kingitavaid pileteid, mida loositakse Prügiundi virtuaalmängus osalejate vahel, on võimalik kasutada kinodes Coca-Cola Plaza Tallinnas, Ekraan Tartus ja Astri Narvas.

Lisaks eelnevale algab 28. septembril kõikides Tallinna koolides Prügipolitsei mäng, mille eesmärk on tõsta õpilaste teadmisi jäätmete sorteerimisest ja juhtida tähelepanu selle vajalikkusele. Tublimaid mängus osalenud õpilasi autasustatakse 18. oktoobril Coca-Cola Plazas toimuval lõpuüritusel.