Varjupaikade MTÜ pakub võimalust hakata loomadele veebiperemeheks.

Veebiperemeheks on võimalik hakata nii eraisikutel, firmadel kui ka sõpruskondadel või grupil töökaaslastel, kes võtavad omale virtuaalse lemmiku ja toetavad teda annetusi tehes ning võimalusel tulevad ka varjupaika kohale oma lemmikuga aega veetma kuni loom leiab endale päriskodu. Samuti on see hea võimalus olla loomale peremeheks kui mingil põhjusel ei ole võimalik looma koju võtta. Veebiperemeheks saab kohe peale esimest annetust veebilehel http://www.varjupaik.ee/veebiperemees/

Veebiperemeheks saamine on lihtne: tuleb valida endale lemmik, sisestada annetuse tegija nimi või hüüdnimi, teha pangalingi kaudu annetus. Seejärel saab sõpradele ja tuttavatele oma uuest lemmikust veebiperemehe lehe kaudu teada anda ja ka neid annetama kutsuda.

Veebikeskonna loomisele aitasid kaasa Helena Kurvits WebMarketing Concept OÜ-st, Katrin Kalvi, SEB Pank ja Swedbank.

Varjupaikade mittetulundusühing loodi 2007. aasta alguses. Varjupaikade mittetulundusühingusse on koondunud viis kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Pärnu, Viljandi, Virumaa, Võru ja Valga. Ühingu eesmärgiks on aidata kaotsi läinud loomad koju tagasi, leida hüljatud ja omanikuta loomadele uued armastavad kodud ja teavitada inimesi loomade steriliseerimise/kastreerimise tähtsusest ning soovimatute lemmikloomade arvukusest.