Infopäev: Biometaan transpordikütusena

Aeg:
24.01.2018
Kes:
Keskkonnainvesteeringute Keskus
Maakond:
Tartu
Kus:
Tartus, Eesti Maaülikooli Metsamajas (Kreutzwaldi 5)
Kontakt:
http://tek.emu.ee/rohegaas
Veebileht:

Infopäev: Biometaan transpordikütusena

Keskkonnainvesteeringute Keskus koos Maaülikooliga korraldavad kodumaiste keskkonnasõbralike taastuvkütuste tutvustamise raames infopäeva ROHEGAAS 2018. Infopäev toimub 24. jaanuaril 2018 Eesti Maaülikoolis (Metsamaja, Kreutzwaldi 5, Tartu).

Infopäeval antakse ülevaade erinevaist riigipoolsetest toetustest, mille koosmõjul on tänaseks käivitunud nii biometaani tootmine, jaotamine kui ka tarbimine transpordikütusena. Kuuleme ka täpsemalt, kuidas miski neist üksikuna toimib ja millise panuse tarbimisahelas annab. Biogaasi ja -metaani tootjatelt saame infot objektiivsete arengute kohta, ettekanded on nii autofirmade kui ka gaasiautode hooldusega tegelevate ettevõtete poolt.

Infopäev on suunatud kõigile, kes hoolivad meie elukeskkonna puhtusest ja selle jätkusuutlikkusest ning on valmis selle nimel täna andma oma panuse. Ootame üritusele omavalitsuste esindajaid, kes on kogukonna nimel  kutsutud otsuseid tegema ka kasutatavate kütuste valikutes, bussi- ja taksoteenuste osutajaid, kogu biogaasi tootmise ja tarbimise väärtusahelas tegutsejaid ja kõiki, kel huvi teema vastu.

Toetuse taotlemise võimaluste kohta saab lisainfot KIKi kodulehelt. 

 

Täpsem programm on alla laetav siit.

 

Infopäev on eesti keeles ning osalemine on tasuta, kuid sündmuse sujuvamaks korraldumiseks palun enda tulekust teada anda allpool oleva vormi kaudu hiljemalt 19. jaanuariks.