Sul pole täna sünnipäev? Tühja sellest, Loodusväel on sulle pakkuda tasuta kingitus!

Kas sooviksid tunda ennast iga päev terve ja elurõõmsa, energiast pakatava ja säravana. Seepärast pani Loodusvägi sulle kokku e-raamatu, millest leiad toitumisasjatundjate soovitused ja oma elustiili muutnud innustavate inimeste kogemused, mis aitavad sinulgi jõuda parema tervise ja enesetundeni. Saad need lihtsad soovitused kasutusele võtta juba täna ning esimesi tulemusi märkad üsna pea.

Lae oma kingitus alla

E-raamatust leiad toitumisasjatundjate soovitused, mis aitavad sul jõuda parema tervise ja enesetundeni! Saad need kasutusele võtta juba täna ning peagi märkad, et sul on rohkem energiat, seedimine paraneb ja pea ei valuta enam ning võibolla kaovad mõned kilodki.  

Raamatus annavad nõu ja räägivad oma kogemusest: Endine lastearst ning mitmete tervise- ja toitumisraamatute autor, doktor Adik Levin, tennisist Kaia Kanepi, ettevõtja Evelin Ilves, laulja Liis Lemsalu, toitumisterapeut Kristiina Singer ja ettevõtte Loodusvägi asutaja Ahto Vegmann.

Võta aega e-raamatu lugemiseks ja mõtle rahulikult läbi, kuidas soovitusi oma ellu rakendada. Oleme sulle väga tänulikud, kui annad meilegi teada, millised mõtted sul lugedes tekkisid.

Bioneeri toimetuse poolt on E-raamatu allalaadimine testitud, kõik on toimiv ja raamatust leiab kasulikku lugemist ka siis kui eelpool loetletud prominendid sulle eeskujuks pole.

Mõnusat lugemist sulle!