Tartu Keskkonnahariduse Keskus alustab septembris uut õppeaastat taas Lille tn 10, kuhu nüüdseks on kerkinud uus maja. Soovime leida meid seni hästi teeninud asjadele taaskasutuse võimalust, et nende väärikas teekond saaks jätkuda.

Pakkumisele tuleb üle 100 eseme: heade mõtete laud, funktsionaalsed raamaturiiulid, kosutava une diivan, igikestvad riidekapid, retro direktoritoolid, uuskasutusdisain taburetid, kõpitsemist vajav akvaarium, raamatud ning rohkelt muud kontori ja looduskooli sisustust. Asjadel on kõrge emotsionaalne väärtus ja sügav hariduslik taust.

Esemetega saab tutvuda Facebookis aadressil:
www.facebook.com/tartukeskonnaharidusekeskus

või kohapeal (Kompanii 10), tööpäeviti kell 10 – 17. Internetis toodud esemete numeratsioon vastab kohapeal nummerdatud sisustusele.

Kõigi esemete alghind on 1 euro. Oksjoni läbiviija on Ragnar Kekkonen. Oksjoni tulu kasutatakse loodusmaja õpilastele loodusõppevahendite hankimiseks. Oksjon toimub Tartu Keskkonnahariduse Keskuse saalis, Kompanii 10.

NB! Oksjonil osalemiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt 17. juuniks 2013. Registreerida saab internetis aadressil:www.eformular.com/loodusmaja või helistades 736 6120.