Möödunud aastal külastajate ja kauplejate rekordid püstitanud Ökofestival tuleb taas

Eesti taasiseseisvumispäeval, 20. augustil ootab Ökofestivali meeskond taas kõiki peresid ja ökotoodangu austajaid Karilatsis asuvasse Põlva Talurahvamuuseumisse osa saama iga-aastaselt oodatud Ökofestivali perepäevast. Eest leiab omamaise toodangu turu, erinevad tegelus- ja teabetelgid ning meeleoluka kultuuriprogrammi!

Möödunud aastal külastajate ja kauplejate rekordid püstitanud Ökofestival tuleb taas

Perepäeval osalemine on külastajatele tasuta ja laat on avatud kell 10-16. Omatoodangule keskenduvalt laadalt on võimalik soetada loodus- ja tervisekaupa, puhast toitu, aia- ja metsaande, käsitööd ja muud põnevat, mida poekettide lettidelt ei pruugi leida.

Sel aastal pööratakse rohkem tähelepanu Põlvamaa ettevõtjatele – ühise telgi alla tulevad kauplema Põlvamaa Rohelisema märgi tootjad (www.polvamaine.ee) ning müüma on tulemas ka mitmed 2016. aastal Põlvamaa meenekonkurssil osalenud väiketootjad (nende toodetega tutvumiseks vaata Põlvamaa meenekataloogi). 

Põlva Talurahvamuuseumi õueala seab piirid ligikaudu 200 kaupleja vastuvõtuks, üle 150 koha on tänaseks juba broneeritud. Seega, kel veel soov Ökofestivali perepäevale kauplema tulla, peaks kiirustama! 1. augustist on kohtade broneerimisel kõik hinnad kahekordsed, registreerida saab kuni 8. augustini! Täpsema kauplejate info leiad Ökofestivali kodulehelt.