Eelmisel aastal Hoovi Hängiga alguse saanud Mustamäe hoovielu tegevustesarja teine üritus Hoovi Basaar kutsub kohalikud inimesed üles kodus üle jäävaid esemeid ja riideid teisele ringile saatma. Täna 8 juunil toimuv Hoovi Basaar tõstab fookusesse taaskasutuse ning jätkusuutliku eluviisi, samal ajal elavdades Mustamäe hoovi- ja rohealasid. 

Kuidas on kõige parem kohale jõuda, kuhu tulla?

Hoovi Basaar toimub samal alal kus eelneva aasta paiknesid Hoovi Hängi paneelid, kontserdid ning kodukohvikud. Hõlpasti saab kohale Siili peatusest, kuhu toovad buss: 11, 24, 24A, 28, 72, troll: 3, 4 või ratas mööda kaunist Sõpruse puiesteed. Asukohakaardi leiate siit.

Mis juhtub, kui päike liialt paistab

lm on ikka väliüritustel üks ettearvamatumaid faktoreid, kuid pigem on 8. juuniks ennustatud värskendavaid vihmasahmakaid, mille eest kaitsevad meid telgid, kus müügiboksid asuvad. Päikse kuumust aitavad jahutada hoovikohvikud, kuid soovitame kõigil siiski end veepudeli, päikesekreemi ning peakattega varustada.

Kes ja mis on Hoovi Basaarile oodatud?

Hoovi Basaarile on avastama ja ostlema oodatud kõik mustamäelased ning teised huvilised.

Kes ja mis ei ole Hoovi Basaarile oodatud?

Hoovi Basaarilt suuremaid mööbliesemeid ei lea. Lisaks kirbuturule on külastajad oodatud pinksi mängima, hoovis mõnusalt aega veetma ning tutvust tegema oma ümbruses elavate inimestega!