Õnnelikuks tegevate tegude vahetamise keskkond õnnepank kutsub inimesi üles liituma.  Lugege lähemalt, mida selleks tegema peab.

Kõigepealt tuleb minna Õnnepanga keskkonda http://www.onnepank.ee/.

Esmakordsel liitumisel on vaja täita kõik väljad, seal hulgas märkida ära ees- ja perekonnanimi, e-maili aadress, sobiv parool, parooli kinnitus ja enda asukoht.  Viimane on vajalik selleks, et abivajajad ning -pakkujad saaksid kaardil selge ülevaate, kus keegi asub.

Seejärel tuleb hoolikalt läbi lugeda Õnnepanga veebi kasutamistingimused ning nendega nõustumise korral teha vastavasse kasti linnuke. Õnnepanga süsteemiga ei saa liituda, kui ei aktsepteerita kasutustingimusi.

Viimaseks sammuks on enda identiteedi kinnitamine läbi internetipanga või ID-kaardi. See on lihtne ning seda tuleb teha ainult ühel korral - liitumise ajal. Hiljem meie lehele tagasi pöördudes saab süsteemi siseneda enda kasutajanime ja parooliga.
  • Õnnepanga veebilehele abipakkumise / -palve lisamine

Peale sisselogimist on võimalik lisada kas abipakkumine või abivajadus. Tuleb vajutada vastaval nupul ning täita väljad, andes võimalikultm lihtsalt ja konkreetselt teada, mida pakutakse või mida vajatakse.

Leides pakkumiste või soovide hulgast endale sobiva, võib klikata nupul "luban ära teha" või küsin lisainfot.

Kõik on lihtne ja loogililine! Küsimuste ja probleemide korral, mis on seotud Õnnepanga kasutamisega palume kirjutada: abi@onnepank.ee

NB! Ei ole lubatud lisada rahasoove ega äritegevusega seotud kuulutusi.