Noored Rohelised jätkavad ühistegevusi Tugiliisu päevakeskuse noortega

Reedel, 12. veebruaril jätkavad Noored Rohelised koos tegutsemist vaimupuudega noorte päevakeskusega Tugiliisu. Seekord valmistatakse Tugiliisu noortega ühiselt kinke sõbrapäevaks.

 

„Ühiskond peaks aktsepteerima ka neid, kes esmapilgul natuke erinevad,“ märkis ürituse üks eestvedajatest, Noorte Roheliste liige Maigi Käige. „Sisimas oleme kõik ühesugused, soovime oma sõpradele parimat. Valentinipäev on hea võimalus meisterdada ise midagi armast ning anda edasi oma head soovid,“ ütles Käige.

Kui eelmise aasta oktoobris valmistasid noored koos seepi, mille heategevuslikul müügil saadud tulu läks tugikeskuse jõulupeo korraldamiseks, siis seekord on plaanis meisterdada savist kujundeid, medaljone, küünlajalgu või muud toredat. Pärast kaunistamist, glasuurimist ning põletamist ongi kingitus sõbrale või vanematele valmis.

„Oluline on koos midagi teha. Just rõõm ühistegemisest on see, mis endale sellistest üritustest südamesse jääb,“ tõdes Noorte Roheliste peasekretär Karine Oganesjan, kelle sõnul on inimese oma kätega tehtud kingid just väga erilised ning näitavad sõbrast hoolimist.

Erivajadustega inimeste toetusühing Tugiliisu tegevuskeskus asub Tallinnas, Tatari 12.