Eesti Loomakaitse Selts ja Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet korraldavad 2. - 3. oktoobril Rahvusvahelise Loomakaitse Konverentsi. Konverentsil on võimalik kuulata mitmeid loenguid spetsialistidelt nii meil kui ka mujalt ning tutvuda teiste loomakaitsjatega. Tegu on siiani ühe suurima loomakaitse alase konverentsiga Eestis.

  • Loomakaitse
  • 20. august 2019
  • Foto: Pixabay, CC Public Domain

„Kahepäevase konverentsi pühendame loomade kaitsmisele ja päästmisele ning neile inimestele, kes igapäevaselt loomade aitamisega tegelevad,“ kommenteeris ELS-i juhatuse liige Geit Karurahu. Esimesel päeval räägitakse hulkuvatest/kodututest loomadest ja nendega seotud probleemidest. Tutvustatakse Tallinna loomade varjupaika ja antakse ülevaate selle pidamisest. Päeva teine pool pühendatakse inimestele, kes loomade aitamisega tegelevad. Puudutatakse kõigi loomakaitsjate jaoks rasket ja tundlikku teemat, milleks on läbipõlemine - mida see tähendab ja kuidas seda vältida.

Konverentsi teise päeva sisustab Helen Woodward Animal Center seminariga The Business of Saving Lives (Loomakaitse organisatsiooni juhtimine). Tegu on 1972. aastal asutatud mittetulundusühinguga, mille eesmärgiks on aidata loomi ja inimesi. Samuti korraldavad nad üle maailma koolitusi eesmärgiga õpetada loomi kaitsvaid MTÜ-sid juhtima oma organisatsiooni kui äri. Kursus on loodud loomi abistavatele organisatsioonidele, kes soovivad areneda kasutades juba proovitud ja toimivaid meetodeid. Seminar sobib kõigile neile, kes soovivad tõsta inimeste teadlikkust, suurendada annetusi või soovitakse korraldada heategevuslikku tuluüritust.  The Business of Saving Lives aitab kindlasti leida uusi ja erinevaid lähenemisi, kuidas oma eesmärkideni jõuda.

Konverentsile on oodatud osalema kõik, kes tegelevad loomade aitamise ja kaitsmisega. Tegu on hea võimalusega tutvuda Eestis kui ka mujal tegutsevate organisatsioonidega. Loomakaitse Konverentsile registreerumine on avatud ja varasematele registeerujatele kehtib soodsam hind.

Registreerumine ja rohkem informatsiooni.

Facebooki ürituse leiab siit.