Reet Aus esitleb oma järgmise kevad/suve 2010 kollektsiooni homme algaval Pariisi moenädalal, mida loetakse maailma kõige prestiižikamate moesündmuste hulka. Reet Ausi väljapanek asub Green Showroomis, mis on puhtalt eetilisele moele keskenduv üritus.

Reet Ausi järgmise suve kollektsioon ühendab endiselt kvaliteedi, disaini ja keskkonasäästlikkuse. Kollektsioonil on kaks suunda - orgaaniline ja taaskasutusel põhinev ReUse. Orgaanilistest kangastest valminud toodete puhul on keskmes funktsionaalne ja ajatu disain, põnevad detailid, põhjalik viimistlus. ReUse kollektsioonis näeb materjaliga katsetamist, lihtsaid vorme ning võimalust läbi rõiva keskkonnasäästlikku seisukohta väljendada. Pariisis esitletavat kollektsiooni oli kõigil huvilistel võimalik kaeda ka äsja lõppenud DisainiÖÖ-l, moeetenduse „Miks elu on nagu on“ raames.

Green Showroom on platvorm jätkusuutlikule ja innovaatilisele kõrgdisainile alates rõivastest ja aksessuaaridest ning lõpetades parfüümidega. Nende tunnuslauseks on „Roheline on ainus tee” (Green is the only way!). Rohkem infot Green Showroomi kohta leiab kodulehelt www.green-showroom.net.