25. novembril kell 15 kohtub Eesti Loodusmuuseumis taas Seenioride loodusklubi – ootame nii püsikülastajaid kui uusi liitujaid! Sel korral teeme esimesi ettevalmistusi jõuludeks ning meisterdame meeleolukaid kaarte.

Novembrikuu kohtumisel vaatame lähemalt sammalde vähetuntud rakendusvõimalusi näputöö tegemisel. Kokkusaamisel uurime nii sammalde välist kui sisemist ilu ning valmistame kauneid postkaarte, kingisedeleid ning muid fantaasiarikkaid lahendusi. Kes soovib, saab kasutada eelmisel kohtumisel valmistatud seenepaberit.

Näputöö kõrvale jagab Eesti Loodusmuuseumi näituse „Vaprad ja ilusad. Peaosades: samblik ja sammal“ kuraator Loore Ehrlich uusi ja põnevaid teadmisi sammalde olemusest, vajalikkusest ning erinevatest kasutusvõimalustest. Kõik huvilised saavad enne loodusklubi kohtumise algust näitusega ka tutvuda.

Selle kordses töötoas osalemiseks on vajalik eelregistreerimine! Registreeruda saab telefonil 6411 739 ning e-posti teel muuseum@loodusmuuseum.ee.

Seeniorite loodusklubisse on oodatud kõik loodushuvilised inimesed ja nende sõbrad, kes soovivad harivalt ja aktiivselt aega veeta ajaloolises Tallinna vanalinnas. Vanusepiirangut ei ole ning eelnev loodusteaduste taust pole vajalik!

Seenioride loodusklubisse pääseb iga kord muuseumipiletiga - pensionärile 3 eurot. Tasuda saab enne klubi algust kassasse. Igat kohtumist võib võtta kui eraldi üritust ning osaleda sellel, mille teema huvi pakub.