Ootame Sind sel reedel, 10. juulil, kell 17:30 Tondi Selveri ette. Näitame üksmeelselt Selverile, et ootame neilt vastutustundlikku ettevõtlust!

  • Loomakaitse
  • 6. juuli 2020
  • Foto: Pixabay, CC Public Domain

On kohutav pidada kanu terve elu kitsastes ja ülerahvastatud puurides. Uuringud näitavad, et enamik inimestest ei toeta loomade sellist kohtlemist. See on ka põhjus, miks paljud suured rahvusvahelised ettevõtted nagu McDonald’s, Vapiano, Mars, Nestle, Aramark, Walmart, Lidl, Hilton, Best Western, Marriot Hotels, Accor Hotels, S-Grupp, Sodexo, ORKLA jpt on ametlikult loobunud sellise vägivaldse munatootmise toetamisest, mille jaoks kanu puurides hoitakse.

Selver on Eesti üks tuntumaid jaekette. Oma vastutustundliku ettevõtluse poliisis on nemad ning nende emaettevõte – Tallinna Kaubamaja Grupp – teada andnud, et hindavad keskkonda, oma tarbijate suhtes ausust, eetilisust ja läbipaistvust. Nad ütlevad, et pakuvad oma klientidele ainult parimat toorainet.

Kahjuks müüvad Selver ning Tallinna ja Tartu Kaubamaja Toidumaailm oma kauplustes puuris peetavate kanade mune ja toetavad kanade südametut kohtlemist.
Selver varjab oma osalust selles ning väidab, et tarbijad soovivad osta sellistes kohutavates elutingimustes elavate kanade mune.

Selver ja Kaubamaja, millal ometi teatate puurikanade munade müügist loobumisest, nagu paljud teised ettevõtted seda juba teinud on?

Kui Sa oled meiega nõus, et kanad ei vääri selliseid elutingimusi, mida pakub nende puuris pidamine, siis liitu meiega protestil, mis toimub reedel, 10. juulil Tallinnas Tondi Selveri ees.

Nähtamatud Loomad