Tallinna loomade varjupaik (Paljassaare tee 85) tähistab reedel, 3. augustil oma teist sünnipäeva tasuta perepäevaga. Peaesinejaks on Liis Lemsalu!

Tallinna loomade varjupaik ootab kella 14-18 külla vanu ja uusi sõpru, et meenutada teist edukat tegutsemisaastat, tänada vabatahtlikke ja teisi abilisi ning pakkuda meelelahutust ja harivaid tegevusi nii suurtele kui ka väikestele sõpradele. Lavalaudadel astuvad üles Liis Lemsalu ja Johanna Randman, põnevust pakub teadusteater Kolm Põrsakest, neljajalgsetega esinevad koertekoolid Kratt, Sõprus ja Sirje Vetsi koertekool, avatud on koeraomanike nõuandetelk ja laste mängunurk. Lisaks orienteerumine, loosiratas, fotosein, heategevusmüügid, erinevad maitseelamused ja ühine tordisöömine. Sünnipäeval autasustatakse ka Aasta Koerajalutajat ning jagatakse auhindu kodu leidnud loomade fotokonkursil osalejatele.

Perepäev Facebookis

Kingituseks sobib hästi annetus toetamaks Tallinna varjupaigas kasvava ligi 60 kassipoja ülalpidamist. Oodatud on ka kvaliteetne kassipojatoit. Lisainfo.