Nähtamatud Loomad alustab Tallinnas igakuise üritustesarjaga "Nähtamatud Loomad kutsub"!

  • Loomakaitse
  • 16. veebruar 2018
  • Foto: Pixabay, CC Public Domain

Üritustesari saab avapaugu neljapäeval, 22. veebruaril kell 18.30 Energia avastuskeskuses (Põhja pst 29), mille raames tuleb näitamisele Connor Jacksoni dokumentaalfilm "Klatki: The Hidden Farms of Europe" (2017). See verivärske dokumentaalfilm räägib tublidest Poola ja Leedu loomakaitseorganisatsioonidest, kes töötavad selle poole, et karusloomafarmid nendes riikides keelustataks. Kuidas aga toimib hiigeltööstus nendes riikides? 10 riiki maailmas on karusloomafarmid juba keelustanud. Kes on järgmine? 

Pärast filmi toimub arutelu, kus kõik on oodatud oma mõtteid jagama! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevuse ja infomaterjalidega ning osta Nähtamatute Loomade meeneid. Lisaks on võimalus toetada annetusega Nähtamatute Loomade tegevust Eesti farmiloomade heaks. Üritus on kõigile tasuta, isuäratavate suupistete eest hoolitseb kohvik "Vigri". 

"Nähtamatud Loomad kutsub" on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega.
"Nähtamatud Loomad kutsub" üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi. 

Kohtume juba 22. veebruaril kell 18.30 üritusel Nähtamatud Loomad kutsub: filmiõhtu "Klatki" Energia avastuskeskuses! :)

Lisainfo toimumiskoha ja parkimise kohta.