13. Tartu Rulluisumaraton hakkab veerema 25. augustil.Sama päeva hommikul on kavas lasteüritused, mille hulgas on kaks lastele mõeldud distantsi – TILLUsõit (500 m) ja MINImaraton (3,4 km).

Tartu Rulluisumaratoni korraldajad soovitavad sportijatel järgida järgnevaid teemasid:

Hoiame üheskoos loodust! Hooaja jooksul osaleb meie üritustel kümneid tuhandeid spordisõpru. Kõigile teile mõnusat liikumiselamust pakkudes soovime suhtuda lugupidavalt ka meid ümbritsevasse loodusesse ja keskkonda. Kutsume Sindki meie mõtteviisiga kaasa tulema ning uuendusi omaks võtma!

Alates sellest hooajast ei anna me oma üritustel enam pakikotiks mõeldud kilekotti! Kasuta pakikotina näiteks Kuubiku Dry Bagi või oma kotti. Kuubiku matkakoti saad tellida meie kodukalt või soetada võistluskeskusest.

Järgmise sammuna oleme otsustanud vähendada ühekordsete topside kasutamist. Seega ei ole rulluisumaratonil enam ühekordseid topse, nende asemel kasutame koostöös Eesti Pandipakendiga pestavaid korduvkasutatavaid topse.

TEENINDUSPUNKTIDES RAJAL

Pakume jooki valgest plastiktopsist. Pärast joomist jäta tops prügialasse! Need korjatakse hiljem kokku, pestakse ning kasutatakse muudel suurüritustel. Teeninduspunktidest topside kaasa võtmine on keelatud!

UUENDUS TOIDUALAS

Toidualas kasutame panditopse. Läbipaistva panditopsi saad toiduala kõrval asuvast Eesti Pandipakendi rohelisest telgist. Topsi tagatisraha on 2 eurot, mille saad tagasi, kui oled topsi pärast söömist telki tagastanud. NB! Tagatisraha saab maksta ainult sularahas. Lähimad pangaautomaadid asuvad ca 5 minuti jalutuskäigu kaugusel Narva mnt 112 Maxima kaupluse juures. Pandipakendi telk on avatud kell 12-17.

Soovi korral võta finišitoitlustusse kaasa oma joogitops või -pudel (kui rajale kaasa võtta ei taha, jäta sõidu ajaks koos teiste asjadega pakihoidu).

Samuti on kõik soovijad teretulnud võtma finišisööklasse kaasa oma matkanõude komplekti! Nii aitate vähendada ka ühekordsete supikausside ning lusikate kasutamist.

Rohkem infot.