Tartu loodusmaja ja Tartu linnavalitus pakuvad linnakodanikele tasuta jäätmeteemalist koolitust!

  • Jäätmed
  • 6. november 2017
  • Foto: Suuremõõtmelised jäätmed. Katrin Jõgisaar, Bioneer.ee

Kas teadsite, et maksate pakendi eest juba toodet poest ostes ja saaksite selle soovi korral tasuta ära anda? Aga kas olete teadlik sellest, kui puhas peaks ikka olema pakend, mille pakendikonteinerisse panete? Või ehk olete seisnud erinevate prügikastide ees teadmata, milline oleks õige koht näppude vahel oleva prügi jaoks?

Kui Teil on mõttes kõlanud need või teised jäätmetega seotud küsimused, siis on see koolitus just õige koht, kus neile vastused saada!

Koolitusel „Meie võimalused jäätmemaailmas“ räägitakse jäätmetega tegelemise erinevatest võimalustest - vältimisest, vähendamisest, taas- ja korduvkasutamisest, sorteerimisest. Koolituse läbinud saavad teadlikuks, kuidas hoida enda keskkonda, tervist ja raha väga lihtsate nippidega.

Koolitus luuakse osalejapõhiselt - arvestatakse Teie elukohti ja varem tekkinud küsimusi. Selle jaoks on täitmiseks lühike vorm. 2017. aastal toimub kolm jäätmeteemalist avatud koolitust. Valige endale sobiv kuupäev ja registreeruge:

9.11.2017 koolitusele
23.11.2017 koolitusele
30.11.2017 koolitusele

Koolituse maht on 4 akadeemilist tundi ning see toimub Tartu loodusmajas (Lille 10, kl 17.30-20.30) registreerimise alusel ning on osalejale tasuta.