3. mail peetava talgupäevani on jäänud vaid veidi üle kolme nädala. Soe kevad on toonud ühisele talgukaardile juba pea 900 talgut - võimas! Rõõmustav on seegi, et üleriigiline talgupäev toimub tänu tegusatele talgujuhtidele ja talgulistele seitsmendat korda.

Ootame jätkuvalt www.teemeara.ee lehele talguid kirja panema neid, kel veel huvi ise talguid korraldada. Talguliste registreerimine läheb lahti järgmise nädala alguses.

Uudiseid talgupäevast:

Kirju talgukaart ootab lisa

Täname kõiki talgujuhte, kelle ühisel jõul on talgukaart juba praegu talgutest pakatav! Talgukaardilt leiab ka tänavu väga erinäolisi paiku ja talgutöid, uudista lähemalt. Kõik inimesed, kogukonnad, ühendused, asutused ja ettevõtted üle Eesti on jätkuvalt oodatud just neile olulist ära tegema ning oma talguid kirja panema kodulehel www.teemeara.ee.

Toeta talgupäeva!

Talgupäeva on omalt poolt võimalik toetada sõna levitamise ning inimeste kaasa kutsumisega. Üheks sõnumi levitamise võimaluseks on bänneri riputamine oma kodulehele ning plakati riputamine oma kodukohta. Bännerid leiad siitplakatid aga siit.

Kui Sa ise ei saa talgutele minna, kuid on kohti või teemasid millele tahaksid kaasa aidata, võta ühendust Sulle sobiva talgute juhi või ka talgupäeva meeskonnaga.

Stardipakett - tunnustus ja praktiline abimees talgujuhile

Ka tänavu on talgukorraldajatele ette nähtud stardipakett. Stardipakett on kokku pandud talgute korras, talgupäeva partnerite ja vabatahtlike ühisel jõul. Sellesse on koondatud üht-teist vajalikku ühe tegusa talgupäeva pidamiseks. Loe lähemalt: www.teemeara.ee/talgujuhile/talgujuhi-stardipakett

Liikumisaasta kutsub: talgud terviseradadel ja spordirajatistel

Kutsume ühes Liikumisaasta toimkonnaga korraldama kõikjal Eestis talguid terviseradade ja spordirajatiste heaks. Juba kirja pandud terviseradade ja spordirajatiste talguid näeb siit.

Noortesuund kaasab rohkem noori

Sel aastal soovib TÄ meeskond innustada talgutel osalema senisest rohkem noori. Selles osas tulid meile appi Domus Dorpatensis noored, kes võtsid enda õlule talgupäeva noortesuuna vedamise. Talgupäeva maakondlike koordinaatorite võrgustik saab täiendust kohalike noortejuhtide näol, et koos senisest veelgi paremini innustada ja toetada talgujuhte kõikjal üle Eesti. Noortejuhtidega saad tutvuda siin.

Soome lahe aasta pöörab pilgu merele

2014 on Soome lahe aasta, mis toob senisest rohkem tähelepanu mere äärde, saartele ja sadamatesse koondunud talgutegudele. Soome lahe aastast loe lähemalt siit.

Muud tarvilikku

- Info talgute korraldamise kohta (lehte täiendatakse jooksvalt!)
- Talgute registreerimine.
Registreerimisel saab abi ja nõu küsida maakondlikelt koordinaatoritelt, e-postilt info@teemeara.ee ning telefonilt 535 64 100.
- Meeskonna kontaktid