17. oktoobri õhtul toimus UK Paide poes põleng. Tegemist oli suhteliselt õnneliku õnnetusega, kuid  kahjuks ei pääsenud meie kauplus kahjustustest – tules sai kannatada riiete/nõude müügisaal. Tulekahjustusi on vähesel määral, suuremat pahandust tegi suits ja ving. Praeguseks hetkeks on suurem osa saalist juba tühjaks tehtud ning kogu tegevus teise osakonda üle viidud. Kauplus on avatud tavapärastel aegadel (riided jm on teises osakonnas ning valikut uuendatakse iga päev) ning tegevus toimib endiselt, kuid täismahus töötamiseks on vaja kiirelt parandada ja korrastada kahjustada saanud osa.

Kuidas saad UK-i aidata?
Abi saab osutada kahel moel:

* vajame erinevaid ehitus- ja sisustusmaterjale: lae-, seina- ja põrandavärve, naelu ja kruvisid, pintsleid ja värvirulle, laelampe (halogeen), riidepuid (seelikute/pükste), puhastusvahendeid (akna-, lae-, põranda- ja nõudepesu).

Kui sul on midagi eelnimetatud asjadest koju seisma jäänud, siis palun toimeta need Paide tn kauplusesse. Samuti oleme tänulikud vihjete eest, kui teate mõnda ettevõtet/kooli/asutust, kus toimub sisustuse/lampide vahetus ning vanad esemed plaanitakse prügimäele saata.

* vajame abikäsi erinevate tööde tegemisel:
    * saali tühjendamisel
    * lae, seinte, põranda pesemisel
    * lae, seinte ja põranda värvimisel
    * nõude ja raamatute puhastamisel
    * kaupade väljapanekul ja paigutamisel.

Samuti on väga oodatud kuldsete kätega mehed, kes aitaks põrandaplaatide vahetamisel, riiulite ja stangede paigaldamisel, lampide vahetamisel.

Kindlasti ei pea appi tulema terveks päevaks, abi on ka paaritunnisest panusest.

Kui soovid appi tulla või materjalidega toetada, siis palun võta ühendust Külli Toomiga ning täpsusta tuleku aeg või mis materjale pakud. Külli kontaktid on: telefon 55 530 242 ning e-mail kylli.toom@uuskasutus.ee

Toimetas: Katrin Lipp, www.bioneer.ee
Allikas: http://uuskasutus.ee/