Veel kuus päeva on  aega esitada veel Hea Eeskuju 2010 kandidaate. Leia juba täna 10 minutit, et kirjutada oma sõbrast väike lugu.

Kindlasti oled vahel mõelnud, et kuidas Su sõber ikka ja jälle jaksab panustada kodukoha arengusse! Või imestanud, kuidas mõni Sinu tuttav jõuab umbes kolm korda rohkem, kui tema eakaaslased? Äkki on Sul hoopis klassikaaslane, kelle hea süda ja tublid teod muudavad tänast maailma? Inimene, kelle moodi Sina tahaksid olla?

Nüüd on Sul võimalus öelda oma sõbrale aitäh! Veelgi enam, Sul on erakordne võimalus kinkida oma sõbrale 20 000 krooni, kui kirjutad meile enne 17. oktoobrit tema tegemisest väikese loo.

Nimelt kuulutab Noortekonverents Lahe Koolipäev taas välja konkursi Hea Eeskuju. Otsime värvikaid 7.-12. klassis või kutsekeskkoolis õppivaid Häid Eeskujusid, kes oma pealehakkamise ja pühendumisega on muutnud meie kodupaiga ja riigi paremaks kohaks.

Kõikide esitatud lugude seast valib žürii Riigikogu esimehe ja konkursi patrooni Ene Ergma juhtimisel ning paljude noorteorganisatsioonide ning ühiskonnategelaste osavõtul välja kakskümmend parimat, keda Tallink premeerib Laheda Koolipäevaga merel. Kahekümne lõppvooru pääsenu seast valitakse välja Hea Eeskuju, keda tunnustatakse 20 000 kroonise stipendiumiga.

Lisaks stipendiumile on konkursi koostööpartnerid pannud välja erinevaid auhindu nii esitatavatele kui ka esitajatele. Sul on võimalus võita tasuta pilet noortekonverentsile, aga ka palju muud põnevat.

Silmapaistvaid noori ning võitjat ja võiduloo kirjutajat tunnustab proua Ene Ergma koos üle Eesti kokku tulnud üle poole tuhande noorega konkursi auhinnagalal, mis leiab aset 4.novembril toimuval noortekonverentsil Lahe Koolipäev 2010 Vanemuise teatris.

Lisainformatsiooni ning taotlusvormi Hea Eeskuju esitamiseks leiad www.noortekonverents.ee, kus saad ka loo konkursile esitada.

Meie kiires maailmas mõtlevad inimesed tihti vaid oma edule ja unustavad teised sootuks. Oskus peatuda, vaadata ja mis veel olulisem- näha on eriline!

Kujuta nüüd korraks ette, et kella ei ole veel leiutatud, ava taotlusvorm ning kirjuta meile oma sõbrast üks lugu. Kirjutama pead asuma aga kärmesti, sest kalender on juba leitatud ja kandidaate saab esitada vaid 17. oktoobrini.

Miks mitte lüüa sõbraga käed ja kirjutada üksteisest! Parim viis inimese tänamiseks on tema esile tõstmine ja aitäh ütlemine.