Von Krahli Akadeemia kutsub kõiki huvilisi kuulama ja vaatama loengusarja "Kas on elu pärast kapitalismi?".

Kolmapäeval, 29. oktoobril kell 19 Von Krahli Kino: dokumentaalfilm "The Corporation" - palju kõlapinda leidnud film suurkorporatsioonide mõjust keskkonnale ja inimesele. Film on inglise keeles ja TASUTA.
Reedel, 31. oktoobril kell 19 Von Krahli Akadeemia neljas etendus: rahvusvahelise trupi kunstiline häppening. Von Krahli sünnipäeva tähistamine. RESERVEERITUD!

Pühapäeval, 2. novembril kell 17 Andrei Illarionovi loeng "Energia ja poliitika". Illarionov on vene majandusteadlane, endine president Putini majandusnõunik ning eriesindaja G8 juures. Alates 2006. aasta oktoobrist on Illarionovi töökohaks Cato Instituut Washingtonis. Illarionov on tuntud avatud ühiskonna ja demokraatliku kapitalismi propageerija ning Kyoto protokolli kriitikuna. 

VAATA ka häppening-etendust, kunstilist peegeldust loengule reedel, 7. novembril kell 19.

Loengute ja etenduste eel ja järel: "Võta ja jäta!" - asjade vahetus Von Krahli Teatri teisel korrusel asjade toas koostöös Uuskasutuskeskusega! Võtke asjad kaenlasse, tulge Krahli ja vahetage meelepärase vastu välja. Enamasti vahetatakse rahapaberid asjade vastu, meie pakume võimalust jääda võrdsesse seisu: külaline võtab ja jätab, kuid jagab lugusid ning saab rikkamaks.


TULEKUL:
4. novembril Akadeemia kino "The Power of Community: How Cuba Survived Peak Oil"
5. novembril vastab videokonverentsi kaudu küsimustele Noam Chomsky. Esita on küsimus Von Krahli foorumis vonkrahl.ee/foorum
7. novembril rahvusvahelise trupi kunstiline reageering Andrei Illarionovi loengule.

*Kõik loengud ja etendused salvestatakse ning alates 18. oktoobrist toimub ETV-s igalaupäevane saatesari „Kas on elu pärast kapitalismi?“ (kordus esmaspäeva hilisõhtuti).  Loengute salvestused ilmuvad ka Tallinn 2011 kodulehele www.tallinn2011.ee, millega kultuuripealinna sihtasutus avaldab toetust Von Krahli Akadeemia ideele. Von Krahli Akadeemia toimub EV90 raames ja kulmineerub Eesti Vabariigi juubeliaasta lõpetamisega 28. novembril.

*Liikuvad pildid: http://vimeo.com/krahl 

Toimetas: Katrin Lipp, www.bioneer.ee