25.11.2013-01.12.2013 toimub üle-Eestiline Vabakonna ühisnädal, mille deviisiks sel aastal on "Põnevad ühistegevused üle Eesti ja Sinu kodukohas!" Nädala eesmärk on professionaalse kolmanda sektori tutvustamine laiemale avalikusele ja uute liikmete sellesse värbamine. Samuti muuta kodanikuühiskonna tegevused nii maakonna kui ka riigi tasandil nähtavamaks. Ehk siis ulatada üksteisele käed või nagu vabakonnas võib-olla tihedamini öeldakse - võrgustuda.

Nädala eesmärk on professionaalse kolmanda sektori tutvustamine laiemale avalikusele ja uute liikmete sellesse värbamine. Samuti muuta kodanikuühiskonna tegevused nii maakonna kui ka riigi tasandil nähtavamaks. Ehk siis ulatada üksteisele käed või nagu vabakonnas võib-olla tihedamini öeldakse - võrgustuda.

2013. aasta on Euroopa Liidu Euroopa kodanike aasta, mistõttu ühiskonnateemalistes töötubades ja foorumitel osalemine on eriti tähendusrikas.

Vabakonna ühisnädala jooksul toimuvad mitmed foorumid ja töötoad, kus saab nii kuulata kui ka ise aktiivselt kaasa rääkida kodanikuühiskonda puudutavatel teemadel.

ÜhisnädalUuri kindlasti:

Ühisnädalat rahastab KÜSK, üritust aitab korraldada Domus Dorpensis.