Tuleva nädala esmaspäevast, 3. augustist on muudatusi Keila-, Paldiski-, Turba- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaanis. Pääsküla-Keila lõigul saab taas rongiga sõita, üksikutel juhtudel tuleb kasutada ka busse.

Kui sel nädalal tuleb Pääsküla ja Keila vahel busse kasutada, siis uue nädala algusest alates saab selle lõigu taas rongiga läbida. Remonttööd kestavad siiski edasi, mistõttu tavapärase sagedusega me teenust pakkuda ei saa ning ka sõiduaeg on kohati pikem,“ tõi esile Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

„Kloogaranda sõitmiseks tuleb endiselt viimane peatusevahe bussiga sõita, samuti on hommikuti ühel reisil käigus buss Paldiskist Keilani, kus saab istuda ümber Tallinnasse suunduvale rongile. Selliselt jõuavad sõitjad sobivamal ajal linna. Augusti keskel loodame taastada rongide tavapärase sageduse.”

Täpsem info sõiduplaanimuudatusest ja asendusbusside peatuskohtadest on leitav Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida.Liikumiserivajadusega inimestel palume asendusbussidega teenindaval lõigul sõitmiseks meiega ühendust võtta abi@elron.ee või telefonil 616 0245.