Seoses COVID-19 laialdase levikuga pakub e-pood Kaup24 tööd inimestele, kes on praeguse olukorra tõttu töö kaotanud. Lisaks langetas ettevõte erinevate meditsiinitoodete hindu.

  • Ettevõtlus
  • 19. märts 2020
  • Foto: Dainius Liulys/Pressifoto

„Mõistame, et suur hulk inimesi on hetkel majanduslikult väga raskes olukorras, mistõttu pakume võimalust liituda ajutiselt e-poe meeskonnaga neil, kes on kaotanud oma töö seoses praeguse olukorraga. Suurenenud tellimuste hulga tõttu vajame abikäsi nii lattu kui ka väljastuspunkti. Nõudluse suurenemisel oleme varasemalt kasutanud ettevõttesiseseid ressursse, kuid otsustasime, et praeguses olukorras on mõistlikum pakkuda seda võimalust inimestele, kes vajavad lisatööd," ütles Liulys.

Hetkel plaanib Kaup24 värvata ligi kümmekond töötajat ning nõudluse suurenemisel võib lisatöötajate arv suureneda mitmekordselt.

Suur huvi meditsiinitoodete vastu

Samuti soovib ettevõte teha kõik endast võimaliku, et takistada haiguse levikut ning tagada inimestele selleks vajalikud tooted. „Suure nõudluse tõttu tõusid meditsiinitoodete hinnad pea kümnekordseks. Selle tõttu otsustasime langetada nende hinda. Jätkame inventari täiendamist, otsime alternatiive ja uusi koostööpartnereid, kes on valmis sama initsiatiivi võtma," lausus Kaup24 tegevjuht Dainius Liulys. Tema sõnul alandati desovahendite, kaitsemaskide, ühekordsete kummikinnaste ning muude hügieenitarvikute hindu selle nädala algusest, kuid tooted leiavad juba e-poest kiiresti oma tee klientide ostukorvi.

Kontaktivabad tellimused

Firma on võtnud kasutusele kõik võimalikud ennetavad meetmed klientide, töötajate ja partnerite turvalisuse tagamiseks. Kontoritöötajad on juba mõnda aega kaugtööl ning laotööd on korraldatud eraldi, kontaktivabades vahetustes.

Klientidel soovitatakse tellimuse puhul valida ettemaksu meetodid, peatatud on sularahamaksed ning kauba kättesaamiseks pakutakse tasuta kohaletoimetamisest pakiautomaati tellimustele, mis ületavad 20 € piiri. Lisaks piiravad klientide arvu ruumis, kus käib tellitud kaupade väljastamine.

Hügieeni ning meelelahutuse eest hoolitsemine

Kaup24 müüginumbritest selgub, et praeguse koduse perioodi jooksul tellivad kliendid peamiselt erinevaid hügieeni- ja kosmeetikatooteid. Lisaks tellitakse erinevaid vabaajakaupu.

"Ees ootavad rasked ajad. Meie eesmärgiks on olukorda leevendada, pakume inimestele vajalikke tarbeesemeid ohutult ning mõistliku hinnaga," selgitas Liulys.