Täna, 21. juunil avati Kristiine keskuses esimene Biomarketi kauplus. Poe enda jaoks on tegemist juba 10nda kauplusega, kuid Kristiine keskuse oma erineb teistest just uuenenud poekontseptsiooni poolest.

Uus kauplus saab olema eelmistest erinev, kuna lisaks juba tuttavale mahedale toidu- ja esmatarbekaubale, loodusapteegile ning -kosmeetikale leiab deliletist laia valiku kohapeal valmistatavat mahedat toidukraami, mida siis kaalukaubana koju kaasa saab osta.

Lisaks saab mahukast kaalukauba osakonnast erinevaid jahusid-helbeid, pähkleid-seemneid või ube-läätsesid osta. Rikkalikku toiduvalikut täiendab märkimisväärselt laia valikuga loodusapteek ning esinduslik valik looduskosmeetikat.

Märkimist väärib ka võimalus osta oma taarasse puhastusvahendeid või kasutada kaupluses olevat Pakendipesa, mis pakub võimaluse võtta tasuta pudeli või täita taararinglust oma majapidamises üle jäävate pakenditega.

„Usume, et mahetooted on tervislikumad ja aina arenev pakendiringlus loodussõbralikum ning nende kättesaadavuse lihtsus ja tarbimise suurendamine muudab elu Eestis tervemaks,“ ütles Biomarketi tegevjuht Priit Mikelsaar.

„Eriti uhked oleme Kristiine kaupluse puhul eriti laia loodusapteegi tootevaliku üle. Sellist hulka looduslikke ja mahesertifikaadiga toidulisandeid ei paku Eestis praegu keegi,“ lisas Mikelsaar.

„Biomarketit on meie keskuse külastajad juba väga pikalt oodanud. Seetõttu on meil samuti hea meel, et saame keskuse külastajatele pakkuda võimalust osta teiste toidukaupade kõrval veel enam ka mahetoodangut,“ kommenteeris Kristiine keskuse juht Kristjan Maaroos.

Kristiine keskuse Biomarket asub esimesel korrusel Prisma Peremarketi vastas.