Muutunud maailmas, kus toidus pole enam sama palju toitaineid kui vanasti ning väetiste, mürkide ja säilitusainete hulk näitab kasvavat trendi, on loogiline, et meie organism vajab lisaturgutust. Midagi, mis aitaks toitainetel paremini imenduda ning samal ajal hoolitseks meie mikrobioomi eest. Üheks lahenduseks on siinkohal looduslikest komponentidest toodetud Black Stuff.

 

Paranda oma soolestiku tervist

Mikrobioom on kõigi inimkehas olevate mikroorganismide ökosüsteem, millest 80% elab soolestikus. See vastutab paljude keha funktsioonide nagu näiteks immuunsüs- ja närvisüsteemi reguleerimise eest. Meie keskkond ja toitumine on muutunud mikrobioomi mitmekesisust pärssivaks. Muutused mikrobioomi koostises ja mitmekesisuses põhjustavad mitmesuguseid sagedaselt esinevaid
autoimmuun- ja teisi haigusi nagu allergiaid, ülekaalu, seedetrakti haiguseid(ärritunud soole sündroom), südame- ja veresoonkonna haiguseid, diabeeti, reumatoidartriiti jpm.

Ühendades looduslikud ravimtaimede iidsed traditsioonid ja tänapäevase biotehnoloogia saame tulemuseks Black Stuffi, mis on ideaalne abivahend soolestiku tasakaalustamiseks.

Black Stuff - Looduse ja teaduse abikäsi tänapäeva inimesele

Millest see koosneb?

Black Stuffi algaine on paberitööstuse kõrvalprodukt, mis Lätis kontrollitud keskkonnas patenteeritud meetoditel bakteritele seedida antakse. Selle tulemusena toodavad bakterid fulviin- ja humiinhappeid. See protsess toimub ka looduses, kuid looduses on vajalike bakterite hulk taimekaitsevahendide kasutamise tõttu liiga väike. Black Stuffil on väga kõrge antioksüdantide sisaldus, seega seob see kehas vabu radikaale, mis võib tulla kasuks just gripihooajal. Neid aineid on meil vaja, et keha saaks toimida tasakaalustatult. Lisaks sellele sisaldab toode musta pässikut ehk chagat. Black Stuffil ei ole tedaolevalt ühtegi vastunäidustust, seega võivad seda tarvitada ka näiteks lapsed ja rasedad.

Miks mul on seda vaja?

Tänapäevased põllumajandusmeetodid on vähendanud meile oluliste fulviin- ja humiinhapete sisaldust mullas, sest pestitsiidid on tapnud mullas bakterid, mis vastutasid enne nende ainete tekke eest. Meie keha teab täpselt, milliseid aineid on vaja rohkem imendada. Black Stuff loob võimaluse kehal end ise tervendada.

Mida see mulle teeb?

Black Stuff taastab soolestiku mikrobioomi tasakaalu, mis on rikutud tänapäevasest toidust, keskkonnast ja üleliigsetest ravimite tarvitamisest. Black Stuff ei sisalda elus baktereid vaid loob bakteritele soodsa keskkonna tasakaalu leidmiseks. Black Stuff on keha jaoks kui transpordivahend, mis viib jääkained kehast välja ja samas viib toitained rakutasemel mööda keha laiali. Seetõttu
võivad Black Stuffi tarbimisega alustades tekkida nahale ajutiselt punnid, see on keha puhastus reaktsioon.

Mida võib tervema soolestikuga oodata?

Regulaarsem ja paranenud seedimine, isude kadumine, küünte ja juuste tugevnemine ja kiirem kasv, parem toitainete imendumine ja kiirem taastumine peale sportimist. Inimesed on leidnud leevendust erinevatele vaevustele: ärritunud soolestik, diabeet, psoriaas ja teised nahaprobleemid, lihaskrambid, kõrvetised ja unehäired. Kuna igaüks meist on erinev, siis on ka mõjud individuaalsed. Black Stuff ei asenda mitmekülgset ja tervislikku toitumist, seega ei saa me midagi lubada, vaid soovitame lihtsalt Black Stuffi proovida ja tulemusi enda peal näha.

Black Stuff - Looduse ja teaduse abikäsi tänapäeva inimesele

Kuidas tarvitada?

Soovitame tarbida 1 kapsel (0,5 g)/0,5tl  päevas, olenemata sellest, kas soovite parandada mõnda terviseprobleemi või soovite lihtsalt organismi tervena hoida. Mikrobioomi tugevdamiseks võib võtta ka 2 kapslit päevas, eriti gripihooaegadel. Black Stuffi pulbrit võib panna külma või sooja joogi sisse, pudru või smuuti sisse. Pulbriga võib teha ka näomaski või loputada suud
limaskesta probleemide korral. Haiguste korral tuleb järgida alati arsti nõuandeid. Toode ei asenda apteegi ravimeid.

Tiia tagasiside:

Olen aastaid kannatanud liigesevalude käes. Valud puusas ja põlves olid nii tugevad, et sundisid mind hommikul üles ärkama. Pärast kahe nädalast Black Stuffi tarbimist märkasin, et ma olen saanud hommikul kauem magada, sest liigesed ei valuta enam. Esmapilgul ma seda ei uskunud, aga kuna ma muid ravimeid ei kasuta, siis lõpuks sain aru, et järelikult on Black Stuff niimoodi
mõjunud. Käin tööl Inglismaal ja pikad sõidud istuvas asendis tekitasid mitu päeva tugevaid valusid. Ka neid mul enam pole. Tunnen end energilisemana ja elujõulisemana kui varem.