Coppa della Maga toob poelettidele naturaalsed, loodusliku steviaga magustatud jäätised.

Eestisse on jõudnud 100% naturaalsed premium-klassi jäätised, millesse ei ole lisatud suhkrut. Suhkru asemel on jäätised magustatud stevia taimega. Vana Itaalia retsepti järgi valmistatud jäätised on kunstlike värv- ja säilitusainetevabad ning sobivad hästi ka diabeetikutele.

Meeliülendavate maitsete loomiseks kasutatakse Coppa della Maga jäätistes parimaid naturaalseid tooraineid üle maailma - Bourboni vanilje pärineb Madagaskarilt, Piemonte sarapuupähklid ja Bergamoti õli Itaaliast, roosilehed Bulgaariast, kõrge kvaliteediline kakao Brasiiliast ja Aafrikast ning loomulikult ei puudu jäätistest värske piim ja koor.

Coppa della Maga jäätised on saadaval nii traditsioonilistes maitsetes nagu vanilje, maasikas, karamell, kirss, kookos ja pistaatsia kui ka eksklusiivsemates maitsetes nagu Greip ja Bergamott ning Jogurt ja Roosiõielehed. Viimased pärjati ka 2014. aastal Pariisis SIAL-i innovatsiooniauhindadega.

Coppa della Maga jäätised on saadaval alates aprillist Stockmannis, Kaubamajas, Solarises ning suuremates Maksimarketites ja Konsumites. Jäätise hind on ligikaudu 8 eurot ja 30 senti.