Kuni kella 23.00ni saab külastada TTÜ muuseumi näitusi: „Eesti energeetika“ ning „Eesti jälg kosmoses – kosmose jälg Eestis“. Töötubades saavad lapsed meisterdada tähti, rakette, tuulikuid. Vaadata saab multikaid „Ott kosmoses" ja „Klaabu kosmoses“.

Kell 19.00 algab Igor Volke loeng „Maavälise mõistuse otsing ja ufod“. Juttu tuleb nii maavälise elu otsingutest, kosmilisest ekspansioonist, eksoplaneetidest, Giordano needusest kui sellest, kas meist saavad kosmilised olendid.

TTÜ Kõrgepingetehnika laboris tehakse välku ja räägitakse elektriga seotud ohtudest. Robotiklubis on robotinäitus koos demoga ning töötuba „Tähe valguse järgija“ alates 8 eluaastast. Tehnoloogiakoolis saab proovida telediktori ametit ning osaleda televõttel. Formula Student tiimi juhendamisel saab proovida oma oskusi vormeli simulaatori roolis, igal täistunnil on TTÜ parklas tudengivormeli demonstratsioonsõidud.

TTÜ tähetornis saab kell 18-20 teha päikesevaatlusi ning kell 22-1 vaadata Jupiteri, Marssi, Kuud ja Saturni. Kell 20-21 vastab laste küsimustele astronoom, pärast seda on tunnine loeng inimesest Kuul.

TTÜ mäemuuseumis saab sõita süstikuga, vaadata läbi mikroskoobi taevased kivimeid ja mineraale ning näha mündimaardlat, samuti mängida kosmilist tähemängu.