SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital kutsub kõiki huvilisi 2. detsembril MEKTORY innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses toimuvale kogemuspäevale.

Kogemuspäev on teist aastat järjest toimuv vabaühendusi ja aktiivseid kodanikke kokku toov üritus, kus koos vaadatakse tagasi erinevatele korda saadetud ettevõtmistele, jagatakse neist omandatud kogemusi ning suunatakse targemaks saanuna pilk tuleviku poole. 

Selgi korral on peaesinejateks meilt viimase kahe aasta jooksul tuult tiibadesse saanud vabaühendused. Neil kõigil on erinevad lood rääkida, kuid üks, mis neid ühendab, on uuenduslikkus ja innovatsioon oma tegemiste juures.

Kes üles astuvad, millest kõigest juttu tuleb ja milline näeb välja päevakava, saab täpsemalt teada siit: www.kysk.ee/ootame-koiki-2-detsembril-kuski-kogemuspaevale

Kogemuste jagamine toimub 2. detsembril, MEKTORY innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses kell 11-17. Kohale tule aga juba varem! Päeva jooksul toimuvaid arutelusid juhib ja aitab kokku siduda Hannes Lents.

Oma tulekust ja arutelugruppides osalemise soovidest saab teada anda siin. Kirja saad end panna kuni 24. novembrini või kuni kohti jätkub.

Tule ja saa kogemuse võrra targemaks ning kutsu ka sõber kaasa!