9.aprillil kell 17.30-19.30 Tallinna Keskraamatukogus toimub koolitus kompostimise teemal. Töötoas räägime, milline on viljakas muld? Mida on selleks vaja, mida keemilised taimekaitsevahendid teevad ja kas on võimalus neid mitte kasutada?  Milline on mulla panus kliimamuutuste aeglustamisse või kiirendamisse?

 

Praktilises osas räägime kompostimisest – kuidas saada jäätmetest kvaliteetset mulda? Milline peaks olema kompostikast ja mida sinna panna? Kas on tõsi, et komposteerida ei tohi poest ostetud puuviljakoori või umbrohtu? Miks läheb kompost vahel haisema ja kuidas seda ennetada? Kas on võimalik, et kompost valmib Eestis kiiremini kui aastaga?

Koolitus on tasuta kuid vajalik on eelregistreerimine.

Toimumise koht: Tallinna Keskraamatukogu suur saal, Estonia pst 8 9.aprillil 17.30-19.30 Töötoa viivad läbi Ingrid Hermet ja Markko Mäll, NutriLoopi Seminari aitab läbi viia Välisministeerium. Aitäh!

Koolitus on üritusena leitav ka FBs.

Kompostimise töötoa eel korraldame 4. aprillil kell 18.00 koostöös keskonnaportaaliga ka filmiõhtu “Living the Change. Inspiring Stories for a Sustainable Future” (2018). Film on eestikeelsete subtiitritega.

Tänased keskkondlikud, majanduslikud ja sotsiaalsed probleemid võivad tunduda liiga suured, et üksikisikuna nende suhtes midagi ette võtta. Dokumentaalfilm “Living the Change” toob vaatajani inspireerivaid lahendusi just üksikisiku ja kogukonna tasandilt. Näeme lugusid liikumisest jätkusuutlikuma eluviisi suunas, olgu nendeks näideteks kogukonna permakultuuri-aiad, komposttualetid või alternatiivne kohalik valuuta.

Registreerumine
FB sündmus