Tähelepanu! Linnalabor pakub põnevat tööotsa linnaaianduse ja ruumihariduse vallas!

Koht: Raadiku munitsipaalmajade kogukonnapeenrad (Raadiku 8)

Aeg: maist septembrini 2 korda kuus ehk kokku 10 korda, üks töötuba kestab umbes 4 tundi.
Nädalapäev ja kellaaeg on kokkulepitav (ilmselt nädalavahetuse või esmaspäeva õhtud), kuid peab olema kindla regulaarsusega.

Tegevus: lastega koos peenarde rajamine, hooldamine ja muud aiandusega seotud tegevused; töötubade ettevalmistus koos Linnalaboriga

Suhtluskeel: eesti ja vene (piisab ka ühest, teisega saame kohapealse tõlkega aidata)

Huvitatud inimene või inimesed peavad: (1) olema valmis suhtlema töötubade jooksul aktiivselt lastega, keskmine vanus 7-10 a; (2) omama kogemust taimede kastmisel; teadma ja oskama seletada põhitõdesid taimede kasvatamise kohta.

Tasu: töövõtulepingu või arve alusel. Palgafond (koos kõikide maksudega) on u. 200 eur ühe töötoa kohta. Tasu sõltub sellest, mitu inimest töötuba läbi viivad, tasu täpsustub vastavalt vajadustele ja võimalustele. Vajalikud materjalid ja vahendid soetatakse eraldi.

Ootame huvilistelt tagasisidet selle kuu lõpuks, hiljemalt 30. märtsiks. Kirjuta maria@linnalabor.ee või helista 5110290.

Töötubade eesmärk on pakkuda kohalike lastele ja noortele aktiivset vaba aja veetmise võimalust. Aiandustegevus õpetab keskkonnateadlikkust ning kasvatab hoolivustunnet oma elukeskkonna suhtes. Kuna töötoad on gruppides, siis arendab tegevus ka meeskonnaoskusi.

Linnaaianduse töötoad toimuvad Raadiku Noortestaabi programmi raames. Programmi koordineerib Linnalabor koostöös MTÜ Lasnaideega ja Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga toetusel.