Reedel, 17. veebruaril kell 19 Viljandi Pärimusmuusika Aidas toimuval kontserdil esitab Mari Jürjens koos pianist Aivar Survaga laule albumilt “Omaenese ilus ja veas” ning armastatud palu ka varasemast repertuaarist. 

Vabakutseline näitleja, laulja ja laululooja usub muusika võimesse olla toeks ja hoida lootust. “On olnud üsna keerulised ajad, just seetõttu pean oluliseks muusikat luua ja edasi anda. Mul on hea meel anda kontsert vabariigi aastapäeva eel just Viljandis, kus olen õppinud ja mõnda aega elanud. Ja laulda eesti keeles, hoida oma lauludes eestimaa loodust ja selle karget ilu," ütles armastatud laulja.

Mari Jürjens on avaldanud neli sooloalbumit, millel kõlab autorilooming: “22” (2010), “Maa saab taevani” (2013), “27” (2016) ning “Omaenese ilus ja veas” (2020). Viimase albumi eest tunnustati Marit Eesti muusikaauhindade galal autorilaulu/rahvaliku albumi kategoorias ning ta valiti Eesti popmuusika aastaauhindadel Kuldne Plaat 2021 aasta naisartistiks.

Mari Jürjens on teinud koostööd paljude hinnatud eesti muusikutega ning tema looming on inspireeritud aja pöördumatust kulgemisest, inimeseks olemisest, suureks kasvamisest ja Eestimaa loodusest.

Lisainfo Eesti Pärimusmuusika Keskuse kodulehel.