Eesti Ornitoloogiaühing kutsub nii liikmeid kui ka teisi huvilisi koos peredega 7.–8. augustil Viljandimaal Halliste põhikoolis toimuvatele suvepäevadele. Kavas on retked, õpitoad ja lõkkeõhtu koos elava muusikaga. Toimub ka ornitoloogiaühingu üldkoosolek.

Linnuhuviliste iga-aastasel kohtumisel on tegevusi nii täiskasvanutele kui lastele. Saab osaleda hilisõhtusel ja varahommikustel linnuretkedel ning matkal lähipiirkonda, meisterdada kuldnoka pesakaste, vaadelda samblikke ning teha muudki põnevat. Nii algajad kui kogenud linnuhuvilised saavad mõõtu võtta kutsemeisterlikkuse võistlusel. Kavas on ka traditsiooniline lõkkeõhtu koos elava muusikaga. Suvepäevade raames toimub ka ornitoloogiaühingu üldkoosolek, kus ühingu liikmed kinnitavad uued auliikmed ja valivad uued nõukogu liikmed. Täpsema programmi avalikustame 9. juulil.

Pileti saab osta 1. juulist kuni 1. augustini keskkonnast Fienta. Piletihinna sees on osavõtt programmist ja majutus koolimajas põrandal või oma telgiga õues. Toitlustuse pilet sisaldab hommikusööki, kahte lõunasööki, õhtusööki ja suupisteid lõkkeõhtul. Seekord on võimalik soetada ka toetajapilet, kus on kõik hinnas ja millega saab panustada suvepäevade toimumisse.

Suvepäevadel on müügil ka Eesti Ornitoloogiaühingu meened, linnuraamatud ja -mängud.

Eesti Ornitoloogiaühing korraldab suvepäevi alates 1997. aastast, mullu jäid suvepäevad ära.