Oskar LT AS müügitulemused kasvasid 2010. aastaga võrreldes ligikaudu 17% võrra. Kasvu tõid kaasa eelkõige uudistoodete ning E-vabade toodete populaarsus.

“Oleme oma toodete juures alati esmatähtsaks pidanud kõrget lihasisaldust, mis tähendab ka vähem lisaaineid toodetes”, kommenteeris Oskar LT AS juht Aldo Parik. “Eelmise aasta tulemused räägivad meile sellest, et tarbijad oskavad üha rohkem hinnata toodete naturaalsust.”

Oskar LT AS müügi- ja turundusdirektori Madis Lina sõnul aitas headele tulemustele kaasa ka rekordiline detsembrikuu, mil jõulupraadide ja -lihade ning toorsuitsusinkide müük ületas eelnenud aasta tulemusi rohkem kui kaks korda. “Detsembriks tõime välja mitmeid uusi ja atraktiivselt pakendatud tooteid, millest paljud leidsid kindlasti tee traditsioonilisele jõululauale,” kommenteeris Lina. Muuhulgas kasvas detsembris E-vabade toodete müük, milles Lina hinnangul mängis rolli ka E-vaba maksapasteedi Tallinna Toidumessil 2011. aasta parimaks pasteediks kuulutamine.

Oskar LT AS on kodumaisel kapitalil põhinev Viljandimaa lihatööstus, mis tegutseb aastast 1991. Oskar on üks esimesi E-ainete vabade lihatoodete valmistajaid Eestis.