Aita MTÜ Pesaleidjal tulevikus iga-aastaselt praeguste ressursside juures 600 looma asemel päästa neid lausa 1 200!

  • Loomakaitse
  • 4. oktoober 2019
  • Foto: Juhuslikest elatisvahenditest toituv kass Klaipedas. Janek Jõgisaar, Bioneer.ee

Pesaleidja MTÜ on 7 aastat üürinud oma praeguseid varjupaigaruume Mustamäel ärihoones ning senised ruumid on jäänud meile väikseks ja majas ruumi laieneda enam ei ole. Laienemiseks on Pesaleidja jaoks kõige mõistlikum lahendus ehitada päris enda varjupaigamaja, kus loomade päästmine ei sõltuks enam üürileandjast ning meie igakuine kulu oleks tulevikus väiksem kui praeguste ruumide kulud.

Kuigi hetkel vajame sõpradelt krundi ostmiseks ülemõistuse suurt summat, maksaksime 15 aastaga sama summa üürileandjale, kui me maja ei ehitaks. Samas 15 aasta pärast pole meil enam ei laenu ega üüri vaid päris oma varjupaiga maja.

Hetkel oleme välja valinud krundi Tallinna piiril ning vajame Sinu abi, et krundi ostmiseks vajalik raha kokku saada, sest krundi ostmist pank ei finantseeri. Oleme ise juba kogunud 50 000 eurot ning vajame sinu abi, et puuduolev 200 000 eurot koguda.

Kui soovid osaleda Eesti suurima heategevusliku varjupaiga oma maja ehitusel, siis saad endale sobiva summa kanda Pesaleidja MTÜ varjupaigamaja annetuste jaoks avatud kontole Swedbankis EE482200221070626536.

  • Kõigi sõprade nimed, kes toetavad maja ehitust vähemalt 100 euroga, jäädvustame meie maja vundamenti.
  • Kõigi sõprade nimed, kes toetavad maja ehitust vähemalt 1 000 euroga, saavad koha meie maja seina toetajate tahvlil.
  • Kõige suuremate toetajate järgi nimetame varjupaigas olevad vabapidamistoad. Suurim toetaja võib olla nii eraisik kui ka ettevõte.