Sel reedel, 22. oktoobril, toimub Solarise keskuses tänavuse jäätmeteavituskampaania Prügihunt lõpuüritus, kus tutvustatakse erinevate läbiviidud konkursside parimaid töid ja premeeritakse võitjaid. Üritusele on oodatud kõik huvilised.

“Täname kõiki, kes kampaania toimumisele kaasa aitasid! Eriti tublid olid sel aastal lasteaialapsed ja algklasside õpilased, kes meisterdasid ning joonistasid vahvaid prügikaste,” kommenteeris Prügihundi kampaania koordinaator Katrin Rannama. “Kõik huvilised saavad valminud töid Kullosse vaatama minna!”

22. oktoobril, kell 14 algaval üritusel saab tutvuda konkursside “Prügikonteinerite dekoratsioonid” ja “Fantaasiarohked, kuid praktilised prügikastid” võistlustöödega ning parimatele antakse üle auhinnad. Samuti premeeritakse “Sõprade prügiringi” võidumeeskonda.

Lisaks leiavad Solarise keskuses aset erinevad Kultuurirosina töötoad, kus saab kätt proovida ajalehtedest nõude voltimise ja punumise, vanast kangast ja lõngast võtmehoidjaid meisterdamise ning riidejuppidest ja nööpidest mänguasjade valmistamisega.

Muusikalist elamust pakuvad jäätmekäitluskampaania lõpuüritusel Superstaar 2008 Jana Kask ja Jakko Maltis.

Tänavune Prügihundi kampaania algas 25. septembril jäätmepäevaga “Iga prügi pole prügi”.

Prügihundi kampaaniat korraldab Tallinna Keskkonnaamet ja toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Rohkem infot Prügihundi kampaania kohta www.tallinn.ee/prygihunt