Rimi Eesti uueks tegevjuhiks saab pika juhtimiskogemusega Kristel Mets, kes asub ametisse 1. septembril. Senine juht Vaido Padumäe, kes on ettevõttes töötanud üle 20 aasta, asub juhtima Rimi Baltikumi ostuüksust. Kuni 1 septembrini jätkab ta oma kohustuste täitmist Rimi Eesti tegevjuhina.

  • Ettevõtlus
  • 3. august 2023
  • Foto: Rimi talutoid / JanekJõgisaar

Kristel Mets on juhtinud tuntud kodumaist kaubamärki Breden ning olnud tegevjuht nii Studio Modernas kui Altias. Kristeli sõnul on Rimi Eesti juhtimine põnev väljakutse ja märkimisväärne vastutus sel põneval ajastul, mil klientidel on jaekettide suunas, lisaks toidu ostmisele tekkinud ka väärtuste põhised ootused nagu jätkusuutlikkus ja roheline mõtteviis.

"Rimi on  juba pikki aastaid tõestanud end vastutustundliku ja innovaatilise poekeskkonnana. Mul on äärmiselt hea meel, et saan olla osa sellest ning tuua oma rahvusvahelise kogemuse Eesti ühte suurimasse jaeketti, sest meie väärtused - turvatunne, jätkusuutlikkus ja mugavad lahendused - on just need, mida ma olen juhina alati kandnud," rääkis Mets.

Rimi Baltikumi tegevjuht Giedrius Bandzevičius väljendas siirast tänu Vaidole, kes tegi Rimist ühe edukama jaekaubandusettevõtte Eesti turul ning andis suure panuse ka töötajate heaolusse. “Meil oli pikk ja põhjalik värbamisprotsess ning leidsime inimese, kellel on selge nägemus ja ambitsioon siinse turu kasvatamisel. Hindan tema positiivset loomust ja eneseteadlikkust ning soovin talle kõrget lendu uuel positsioonil,” lisas Bandzevičius.

Kristel Mets / Pressifoto
Kristel Mets / Pressifoto