Tallinna kaheksa piirkonda said eilsel ringkonna koosolekul endale rohelised koordinaatorid. Koordinaatorite ülesandeks on linnaosades toetada elanikke võimalike probleemide lahendamisel, kaardistada linna arenguprioriteete ja tutvustada Rohelise juhtimise põhimõtteid linnarahvale.

Züleyxa Izmailova, linnapeakandidaat: "Haljasalade täisehitamine, turvaliste jalgrattateede puudus, logisev linnajuhtimine, läbipaistmatus ja paljud muud probleemid on praeguse linnajuhtimiskultuuri tulemuseks. Avatus, kaasamine, linna juhtimisstruktuur korrastamine on see, mida Rohelised soovivad teostada tulevases Tallinna Linnavalitsuses."

Tallinna kaheksa piirkonna koordinaatoriteks said:

    Olev-Andres Tinn (Haabersti, tel. 5011053, Olev.tinn@gmail.com)
    Aleksander Laane (Kesklinn, tel. 5026816, aleksander.laane@gmail.com)
    Joonas Laks (Kristiine, tel. 56479412, joonas.laks@gmail.com)
    Timur Sagitov (Lasnamäe, tel. 56857152, juninhor8@gmail.com)
    Katrin Jõgisaar (Mustamäe, tel. 5257794, katrin@bioneer.ee)
    Helina Tilk (Nõmme, tel. 5651383, helina@tilk.ee)
    Piret Räni (Pirita, tel. 58058806, illustraator.pir@gmail.com)
    Züleyxa Izmailova (Põhja-Tallinn, tel. 58135933, zuzuizmailova@gmail.com)

Olev-Andres Tinn, Tallinna ringkonna esimees: "Juba käesoleva aasta oktoobris toimuvad kohalikud valimised. Tallinnas valitakse uus 79-liikmeline volikogu, kes omakorda kinnitab ametisse uue linnavalitsuse. Kui on jõudu ja tahet muuta elu Tallinnas paremuse suunas, siis saab meie piirkondade koordinaatorite poole pöörduda ka kandideerimissooviga. Roheliste nimekiri on avatud kõigile isiksustele, kes hoolivad enamast kui ainult endast."