Kõigil meil on panipaikadesse kogunenud murdmaasuusavarustust, mida enam ei kasuta või mis ei ole kunagi kasutusse jõudnudki, kuid niisama prügimäele ei raatsi ka visata. Teiseltpoolt otsivad paljud oma võsukestele või iseendile esialgseks harjutamiseks soodsa hinnaga suusavarustust. Ka oma parimad päevad ära elanud aastate tagune suusamüts võib mõne inimese jaoks olla ihaldusväärne ese.

Suusaturule sobib igasugune talispordivarustus igasuguses vanuses tarbijale, kuid eelkõige ootame ikka murdmaasuusavarustust ja uiske. Mäesuusa- ja lumelauavarustus ei ole teretulnud. Loomulikult on teretulnud kaup ka eri ajastute stiilsed suusamütsid.

SÄÄSTUAJA SUUSATURG

Aeg ja koht:

13.-14.veebruar 2009 kell 9.00 - 17.00, Tartu Laululava  Raadiomaja parklas, 38. Tartu Maratoni võistluskeskuse juures.

Eesmärgid: 

* Suusaturg aitab koduses kuuris ruumi võtvatel asjadel loodussõbralikult ja kasulikult uue omanikuni jõuda.

* Suusaturg aitab alles algajatel leida esimesteks katsetusteks soodsalt varustust.

Müük lihtne ja mugav:

Müügi eest hoolitseb Suusaturu meeskond. Ise ei pea oma suuskadega päevi leti taga seisma. Iga varustust müüa soovija saab oma kraami anda üle Suusaturu müüjale, varustades kauba oma nime, kontaktide, soovitud hinna (või kauplemisvahemikuga) ja kaupa kiitva sõnumiga (a la mitu tillusõidu medalit käesolev varustus on endisele omanikule teeninud). Müügikraami võtame vastu alates esmaspäevast, 9.veebruarist kella 10:00-st. Komisjonitasu on 2% kauba müügihinnast, komisjonitasu alammäär on 5 krooni. Realiseerimata kraamile peab järgi tulema hiljemalt 20.veebruariks 2009.

Kui otsid lapsele suuski või uiske, kuid ei soovi liigselt investeerida, on Säästuaja Suusaturg parim koht, kuhu vajalikke vidinaid otsima tulla.

Suusaturu Direktor: Siiri "Särts" Sirge,  tel 58 134 751