Sabatants on tagasi festivalirütmis ja ootab eri vanuses ja eri tantsukogemusega külalisi nautima eesti säravaimat kultuuripärli – rahvamuusikat ja tantse kõige ausamal ja kaasakiskuvamal moel. Eesti parimad tantsuõpetajad ja -muusikud on taas kolmel päeval meie päralt, et jagada tantsurõõmuni viivaid teadmisi ja panna meid eheda rahvamuusika saatel tantsima. 16.-18. september 2021. Toompea 3, Tallinn

 

Kaugeid külalisi seekord ei saabu, küll aga on meil kohal parimad kodumaised tantsumuusikud, mõned head sõbrad Lätist ja lähemal elavad inglise, ukraina ja udmurdi muusikud. Seminarid, õpitoad ja kolm pikka õhtut tantsimist toimuvad nii nagu alati.

Terviseriske maandame vastavalt riiklikult kehtestatud nõuetele, kontrollides Covid-19 immuniseerimispassi ja aktsepteerime kuni 3-päeva vanust negatiivset PCR-testi. Samuti pakume kohapeal kiirtestimise võimalust (5€ sularahas). Kõik terved inimesed on oodatud tantsima.

 

Sabatantsul ootab sind
- Neli õpituba, sobilikud erineva tantsukogemusega osalejatele

- Kaks seminari, kus kuulata, õppida ja kaasa rääkida

- Tants varajaste hommikutundideni tervelt kolmel õhtul

 

Tantsumuusikat meilt ja mujalt mängivad
Aivar Arak
Maria Mänd
Suits ja Kool
Brička (Läti)
Herbert Konnula ja Oliver Leppik
Natali ja Aneta Ponetajev
EMTA tudengid
Pakri orkester
Ruhnu saare trio
Juhan Uppin
Oskars Patjanko, Lauma Bērza, Ilona Dzērve (Läti)
Jaan Sarv
Bert Laak
Andrii Vytvytskyii (Ukraina-Eesti)
Leanne Barbo ja Katariin Raska
Katariina Tirmaste
Eva Väljaots ja Robbie Sherratt (Eesti/Inglise)
Pavel Kutergin (Udmurdi)
Rasmus Kadaja
Tallinna Tantsuklubi Muusikud

 

Piletid müügil Ticketeris

Sabatants - festival, mis väärtustab traditsioone ja pakub tantsumõnu!
Sabatantsul saad kolm päeva elava muusika saatel tantsida polkat-valssi-reinlendrit ja paljusid teisi vanu, kuid senini populaarseid tantse, mis meie maal armsaks on saanud. Sabatants toimub juba üheksandat korda ja on paljude tantsijate jaoks aasta tippsündmus.

Kui sa pole varem midagi selletaolist kogenud, siis päeval saad õpitoas sammud selgeks ning seejärel on õhtustes tantsuklubides lõbus uusi tutvusi leida. Kui tunned end tantsupõrandal nagu kala vees, saad keskenduda tantsude nautimisele ja oskuste lihvimisele. Hommikused seminarid on õdusad kokkusaamised, kus saab alati teada midagi uut ja jagada oma kogemusi ka teistega.

 

Tule üksi või paarilisega, sõbraga või lausa kambakesi!
 

Rohkem infot:
sabatants.ee
facebook.com/sabatants
facebook.com/events/279462346307551