28. oktoobril kell 15.00-16.30 toimub seenioride loodusklubi selle sügise teine kokkusaamine. Sel korral valmistatakse üheskoos seenepaberit.

„Seenel käime me üldiselt ikka siis, kui midagi purki või patta panna soovime. „Puuseentest“ kõnnime tavaliselt mööda, vahel neid üksnes „ilusatena“ märgates. Tegelikult annavad need seened mitmekordse rõõmu: põhjuse aastaringseks metsaminekuks, mõnusa tegutsemise tunde ja hiljem oma tehtud töö imetlemise või kinkimise rõõmu,“ räägib klubi kohtumise sissejuhatuseks üks klubi juhendajatest Tiiu Liimets.

„Oktoobrikuises klubitunnis õpime seenepaberi tegemise algtõdesid: milliseid seeni korjata ning mida nendega edasi teha, et neist paber saaks. Vaatame aga sealt ka veidi edasi ning laseme igal ühel oma enda fantaasiat kasutades seenepaberit valmistada,“ lisab ta.

Oktoobrikuu kohtumisel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Seda saab teha helistades numbril 6411739 või kirjutades e-postiaadressile muuseum@loodusmuuseum.ee.

Seenioride loodusklubi kohtub kord kuus, iga kuu neljandal reedel kell 15.00-16.30. Kokkusaamised toimuvad Eesti Loodusmuuseumis, Tallinna vanalinnas, aadressil Lai 29a, vahel võtame ette ka käike teistesse asutustesse või loodusesse.

Klubi kohtumistele on oodatud kõik loodushuvilised inimesed olenemata vanusest. Osaleda saab muuseumipiletiga, mille saab endale soetada muuseumi kassast enne ürituse algust (seeniorile/õpilasele 3€, täiskasvanule 5€, perepilet 10€).