Laupäeval, 5. detsembril korraldab NETT projekti Kooskasutus raames kaks töötuba samal ajal – ühes õpetame ehete meisterdamist ja teises kaartide ning paberist jõuluehete valmistamist.

Esimene töötuba, kus tehakse ehteid ja nende jaoks karpe ja kinkekotte, toimub Telliskivi kirbuturu raames, aadressil Telliskivi loomelinnaku Roheline saal, kell 11.00 – 15.00. Kohaletulijaid juhendab noor ehetekunstnik Evelin Grauen, kes on varem teinud koostööd Recycle’iga ja korraldanud varemgi sarnaseid töötubasid.

Teine, kaartide ja jõuluehete töötuba , toimub Noortekohvikus, aadressil Pärnu mnt 9, kell 11.00 – 15.00. Juhendama tuleb noor kunstiõpetaja Leeve Eero, kes töötab praegu Tallinna 32. Keskkoolis kunsti- ja kunstiajaloo õpetajana.

Alati on meeldivam kinkida midagi oma käe järgi tehtud, isegi siis, kui see on midagi väikest – mõte loeb. Sellepärast õpetabki NETT nende kahe töötoa abil, kuidas kinkida om sõbrale või sugulasele midagi omapärast, ja kuidas seda on võimalik teha ja keskkonnasäästlikult (vanadest ajalehtedest, tolmu koguvatest kõrvarõngasest, mida on hea ümber teha jne).

NETT ehk Nõnda Edastame Taaskasutust Teieni on noorte keskkonnaklubi, mis projekti Kooskasutus raames korraldab kaks korda kuus töötubasid, kus saab vanadele asjadele anda uue elu. Workshop’ide eesmärk on prügi vähendamine, läbi taaskasutuse inimeste teavitamine oma võimalusest olla keskkonnasäästlik ja muidugi originaalsuse rõhutamine.

Kohal on ka NETTi tiim ja meeleolu hoiavad üleval nii Telliskivi kirbuturu lõbus õhkkond kui ka Noortekohviku mugav atmosfäär.

Töötoad on kõigile tasuta!


Kui teil on kindel plaan osaleda, siis palun andke sellest teada e-mailile taaskasutusnett@gmail.com koos oma nime ja infoga, kust te meist kuulsite ning kummal töötoal soovite osaleda.