Jätkusuutliku moebrändi KiRiVOO värske kollektsiooni disainis TFW moenädalal publiku pahviks löönud moedisainer Liisi Tui.

Liisi Tui on tunnustust leidnud moedisainer ja tõusev täht moetavas, kelle värskelt naiselik ja põnev disain säras viimase poole aasta sees juba teist korda Tallinn Fashion Week laval. Viimasel moenädalal esmaesitles Liisi oma luksuslikku autorikollektsiooni ja möödunud sügisel jätkusuutliku moe brändile KiRiVOO disainitud kollektsiooni SuSi (Pildid*).

KiRiVOO SuSi kollektsiooni ainuesinduslik edasimüüja on täna ei keegi muu kui Tallinna Kaubamaja Eesti disaini osakond. Liisi Tui sõnul on SuSi naisterõivaste kollektsioon inspireeritud põhjamaa hingest ja Eestile nii omasest hallist värvist, mis saadab eestlasi igal aastaajal. Kollektsiooni kuuluvad originaalsete tikanditega kaunistatud kleidid, seelikud, retuušid, pluusid ja jakk, mis on valmistatud sertifitseeritud keskkonnasõbralikest kangastest nagu orgaaniline puuvill ja bambusviskoos. KiRiVOO asutaja ja juht Ines Karu-Salo lisab: “Lisaks sellele, et Liisi käekiri on silmapaistvalt särav, on ta ka koostööpartnerina äärmiselt püüdlik ja meeldiv. Tema suureks inspiratsiooniks on säravad ja naiselikud persoonid, mistõttu näitlejanna Ingrid Margus (pildil*) tema loomingu esinäoks sai ka valitud.”

Ingrid Margus Hilton Tallinn Park hotellis, pildistas Mardo Männimägi
Ingrid Margus Hilton Tallinn Park hotellis, pildistas Mardo Männimägi

Liisi ütleb, et juhindub kaunitest kunstidest ning armastusest ilu, naiselikkuse ja jätkusuutliku moe vastu. Liisi enda loodud autorikollektsioon jõudis kõrgmoe turule moebrändi Virtuoza by Liisi Tui nime all ning selle kollektsiooni rõivad on loodud luksusbrändide kangajääkidest, nagu samet ja siid. Liisi on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia ja varem tunnustust leidnud Antoniuse moeshowl ja ERKI moeshowl. Arteri moeajakirjanik Kristina Herodes kajastas, et TFW moepublik on pahviks löödud – Liisi moekunst on värske, põnev, kristalliseerunud ja küps.

KiRiVOO on ajatult elegantne ja eestimeelne disainerrõivaste bränd teadlikule, stiilsele ja tugevale naisele. Naisele, kes hindab rõivaste juures selle eksklusiivsust, mugavust, kvaliteeti ning naha- ja keskkonnasõbralikke materjale. KiRiVOO toodete tootmiseks kasutatud hinnalised ja sertifitseeritud jätkusuutlikud kangad on hangitud Suurbritanniast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Hollandist, Itaaliast ja Eestist.  Kõik rõivad valmivad professionaalse käsitöö tulemusel kõrge standardiga Tallinna õmblustöökojas. KiRiVOO kollektsioone on esitletud Tallinna ja Londoni moenädalatel ning brändi jätkusuutlikku tegevust on tunnustanud Oxford Fashion Studio, Not Just a Label, Sustainable Angle, Common Objective, Conscious Fashion Campaign koostöös United Nations organisatsiooniga, Ethical Brands Directory, Hilton Tallinn Park hotell ja Estonian Folks International.

Kirivöö kollektsioon
Kirivöö kollektsioon