SA Tartu Perekodu Käopesa on erivajadustega laste asenduskodu, kuhu igapäevaselt asju annetuseks ei oodata. Pigem on oodatud rahalised annetused.  Kui asju peaks vaja minema, annab sihtasutus sellest teada oma Facebooki lehel. Inimestel, kes soovivad toetada erivajadustega lapsi, tasub sihtasutuse Facebookil silma peal hoida.

"Hetkel on meil piisavalt eluks vajalikke asju ja me ei tunne millegi järele puudust," tõdeb SA Tartu Perekodu Käopesa Merle Kivest. Hiljuti annetati uusi tekke ja käterätikud, kuna vanad oli vaja välja vahetada. Selle annetamisekampaania korraldas Facebooki kaudu eraisik Seidi Pindis.

"Meile pakutakse sageli riideid ja mänguasju otse, st asutuse meilile kirjutades või helistades. Samuti on saadetud asjadest pilte ja kirjeldusi, et saaksime veenduda nende sobivuses," toob Merle Kivest näite asjade annetamise heast praktikast. Kokku leppimata pole mõtet asju tuua. 

Sihtasutuse Tartu Perekodu Käopesa kontaktid leiate veebilehelt www.kaopesa.ee. Rahalisi annetusi oodatakse laste tegevuste toetamiseks, vajalike asjade, vaba aja veetmise või laagrite rahastamiseks. SA Tartu Perekodu Käopesa on tänulik kõikidele annetajatele!