Viimase kuu jooksul on toimunud mitmed huvitavad sündmused, mida on fotosilmaga käinud jälgimas ka Bioneer. Olete oodatud fotosid uudistama Bioneeri galeriisse http://www.bioneer.ee/galerii .

22.oktoober
Fotod leiate:  Aasta Põllumees 2009 pidulik üritus Riigikogu saalis 
Artikli leiate: Aasta põllumeheks valiti Mart Timmi
22. oktoobril toimunud konverentsil Toompeal kuulutati Aasta põllumeheks 2009 Jaagumäe talu peremees Mart Timmi Võrumaalt Navi külast.

29.oktoober
Fotod leiate: Prügihundi kampaania avaüritus Mustamäe Juku Mängumaal
Artikli leiate: Mudilased käisid Prügihundil külas
29. oktoobril algas järjekorras seitsmes jäätmeteavituskampaania Prügihunt, mis tänavusel aastal juhib tallinlaste tähelepanu sellele, kuidas oma igapäevaelus vähem prügi tekitada. Bioneer külastas lasteaialastele suunatud kampaania avaüritust Juku Mängumaal Tallinnas.

11. november
Fotod leiate: Säästva arengu foorum 2009
Artikli leiate: Säästva arengu foorum 2009
11. novembril toimus Säästva Eesti Instituudi ja Riigikantselei korraldamisel Rahvusraamatukogu väikeses konverentsisaalis Säästva arengu foorum 2009. Kolmandat korda toimuva foorumi peateemaks oli sel korral jätkusuutlikkuse mõõtmise praktilised võimalused, vahendid ja tulemused nii Eestis kui Euroopas laiemalt.

12. november
Fotod leiate: INNOVE rohelise majanduse infopäev
Artikli leiate: Infopäev “Rohelised oskused ja jätkusuutlik majandus”
SA Innove kutsehariduse seirekeskus korraldas 12. novembril Reval Hotel Olümpia konverentsikeskuses juba traditsiooniliseks saanud infopäeva, mille teemaks oli seekord "Rohelised oskused ja jätkusuutlik majandus". Infopäeval esines Eesti majanduse ja rohelise mõtteviisi seost käsitleva ettekandega “Planeeritud tegevused Eestis rohelise majanduse suunas” Henry Kattago Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist. Lisaks vahendas uudiseid Euroopa Kutseõppe Arenduskeskusest Cedefopist seirekeskuse juhataja Kersti Raudsepp ning spetsialist Merle Kink andis ülevaate rohelistest oskustest ning rohepoliitika arendamisest Euroopas. Päeva teises osas pani kuulajad kaasa mõtlema intrigeerival teemal - kas roheline mõtlemine on universaalne päästerõngas ühiskonnale - Energia avastuskeskusest Aare Baumer, kes on tuntud oma kaasahaaravate ja näitlike etteastete poolest.

12. november
Fotod leiate: Sotsiaalse ettevõtluse üritus TÕUGE
Artikli leiate: Sotsiaalse ettevõtluse üritustesarja avalöök Tõuge!
12. novembril 2009 toimus potentsiaalseid sotsiaalseid ettevõtjaid innustav üritus Tõuge Kaubandus- ja Tööstuskoja saalis Tallinnas. Oma kogemusest suurte algatuste käimalükkamisel rääkisid Tiina Lokk (PÖFF), Aivar Haller (hariduse edendamine) ja Heikko Gross (kilekott riidekotiks kampaania www.kus.ee).